"Окна"

  • 12 116
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Бе кви са тези изказвания - от другата приказка бил!
Чета вече как от няколко страници се намеква за това.

Гледам предаването редовно и ВСЕКИ! път, когато гостите са някакви с аморално сексуално поведение или изобщо - с ненормално за обществото поведение, водещия се бъзика с тях, че той не разбира тия работи, понеже имал по-други наклонности. Бъзика ги. Слави прави абсолютно същото в шоуто си - майтап и лигавене с цел бъзик до скъсване на седящия с/у него ...

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
снощи, за 5-10мин. се загледах в това шоу...
Но нямаме кабелна и еферно много лошо го хващам... Добре, че се не ми се налага да чета превода...
ТА, с 2-3 думи само, ако може... За какво точно иде реч?

# 77
  • Мнения: 4 916
снощи, за 5-10мин. се загледах в това шоу...
Но нямаме кабелна и еферно много лошо го хващам... Добре, че се не ми се налага да чета превода...
ТА, с 2-3 думи само, ако може... За какво точно иде реч?

Човешки драми от типа "Зет ми е простак", "Моят мъж си намери любовник", "Тя вече не ме обича" и пр. Обаче стои много фалшиво, дори когато се сбият на сцената, някак си личи, че не се бият и скубят с ентусиазъм  Crossing Arms

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аха, ясно.
Мерси argun   bouquet

Снощи жената признаваше на мъж си, че синчето им не е от него, а от брат му...  Rolling Eyes Ама понеже както казах, лошо се вижда в нас то канал, не издържах и го изключих. И какво стана? Сбиха ли се?

И още нещо... Кой идиот ще отиде да си вади кирливите ризи в ефир? Що за садо-мазо е това шоу?

# 79
  • Мнения: 4 916
аха, ясно.
Мерси argun   bouquet

Снощи жената признаваше на мъж си, че синчето им не е от него, а от брат му...  Rolling Eyes Ама понеже както казах, лошо се вижда в нас то канал, не издържах и го изключих. И какво стана? Сбиха ли се?

И още нещо... Кой идиот ще отиде да си вади кирливите ризи в ефир? Що за садо-мазо е това шоу?

Снощи не съм го гледала. Миналата седмица имаше някакъв бой, две жени се биха за нещо, но както казах без ентусиазъм.
Между другото, оказва се, че руския език е много по-цветен и изразителен от българския  Joy когато става въпрос за ругатни и обиди.

в редакция - в момента тече оплакване от свекърва "Моя невестка - твар", в превод "Снаха ми е нищожество". Гледам и се търкалям по земята от смях. Сега влезе и снахата да разказва.

# 80
  • Мнения: 126
Най-ми е интересно като почнат да се карат а едва се сдържат да не се засмеят.

# 81
  • София
  • Мнения: 15 473
Аз го гледам заради Дмитрий Нагиев и театъра,който правят.

# 82
  • Мнения: 8
Шоуто е пълна боза, но пък понякога успява да ме задави от смях.
Сещам се за една история за двоика която се притеснявала да имат деца заради несъвместимост на кръвните групи, и Той искал да направи бебе на приятелката И, което Те да гледат. Тя обаче имала по друга гледна точка и вече забременяла от приятеля Му.
 preggo

# 83
  • София
  • Мнения: 2 161
Много ме кефи шоуто . Даже и мъжа ми се запали и  когато можем го гледаме.

Наистина на моменти "гостите" в студиото играят доста зле , но като цяло бива.

# 84
  • Мнения: 3 034
хващам го понякога за опашката това шоу. приемам го като абсолютна тв-комедия. просто забавление.
и не мисля, че историите са истински. прекалено абсурдни, прекалено зле режисирани, прекалено неадекватни.

водещият? струва ми се умен мъж, с добро чувство за хумор и хубаво излъчване.
за косата му не ми се говори. може да се отвори нова тема за нея....но иначе е симпатичен.

# 85
  • Мнения: 245
Водещият ми напомня на нашата Миглена Ангелова заради начина по който закрива предаването . Всеки път казва едно и също, подобно на нейното " Пожелавам ви динамичен,стремителен и незнам си какъв ден ,днес ! "  Laughing

# 86
  • Мнения: 13 191
Много ме кефи шоуто . Даже и мъжа ми се запали и  когато можем го гледаме.

Наистина на моменти "гостите" в студиото играят доста зле , но като цяло бива.


Да и много се смеем, пък си и припомних руския.

# 87
  • Мнения: 814
Абе, това предаване не ви ли изглежда нагласено? Няколко пъти го хванах и ми се стори, че участниците на моменти се подсмихваха (или аз не разбирам добре руската душа  newsm78)

# 88
  • Мнения: 4 435
Кога ще дават предаването в което ще изпотрошат студиото?

# 89
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Аз дето толкова мъдрувах дали са истински историите или не са, вече съм категорична, че всичко е лъжа и измама. В момента дори го дават, но аз си гледам сайтове с рецепти и хич не ми се гледа. Поне да играеха като добри артисти, пък те  Sick

Ето ви три НЕОСПОРИМИ! доказателства:

1) Една мама го беше изкоментирала този случай по-напред по страниците.
Влизат две жени и се карат за един мъж. Но влизат с чантите си и двете. А друг път всички влизат без чанти. Едната иска от другата 2000 долара. Тази другата в този момент ги има - забележете! и ги вади от чантата си. Ега ти джобните! Първата си ги прибира в чантата и т.н.
Аре пък не било нагласено!  Naughty

2) Снощи - на един баща дъщеря му все му иска пари, живее с един художник, бащата пита художника - къде са ти парите, бе, къде са ти картините, нищо не виждам да си "произвел". И в този момент влизат три голи момичета, целите в бодипейнтинг. Бащата стана, съблече се и си остави сакото на дивана (според мен артиста обърка кога ще влезе дъщеря му). Говорят си бла-бла и след малко водещия обявява, че ще влезе и дъщерята и бащата веднага хваща сакото (преди да отворят вратата), а дъщерята влиза и тя така - по бодипейнтинг и той тича да я покрие !!!

3) НАЙ-НАЙ-НАЙ неоспоримото!
Две братовчедки се карат за едно момче. Едната е столичанка, шлифовала другата, идваща от провинцията, на градски живот. Другата - провинционалистката - с някаква невероятна плитка.
Първо, водещия спомена плитката й още като влезе (защо ли? за да не пропуснем?)
Второ, столичанката спомена разкошната коса на братовчедка си
Трето, в яда си й отряза плитката и онази само стоеше на колене и викаше без да се дърпа грам. Охранителите ИЗЧАКАХА братовчедката да отреже плитката и после я хванаха да не бие момичето, виждате ли ...
А момчето, уж обичаше това момиче, а стоеше и гледаше как й режат косите
На всичкото отгоре, ножицата беше неква тъпа и се наложи да се реже плитката към половин минута, та представете си през цялото това време как всички на сцената седят, гледат и чакат да се свърши  Joy


btw: докато пишех томва, предаването свърши и дадоха реклама, в която почупиха студиото - питат в предния пост кога е
явно е довечера....можге би

Общи условия

Активация на акаунт