диван за хол, но да се спи удобно на него...

  • 30 160
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
забравих да добавя, че и в двете части има ракли, което също е предимство

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Записвам се да следя темата.
Някой знае ли къде във Варна да намеря разтегателни дивани - 2 броя, по възможност в сиво, черно, сиво, черно и бяло. И не много скъпи, защото сме под наем.
Ъглов диван уви, не ми върши работа  Confused

# 32
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Провери в Руди-ан, намират се до Мебелна палата, цените им са добри

# 33
  • Мнения: 728
Провери в Руди-ан, намират се до Мебелна палата, цените им са добри

И на мен ми харесаха някои техни мебели. Можеш да си избереш сама дамаската за определен модел. За поръчката мисля, че се чака около месец.

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Провери в Руди-ан, намират се до Мебелна палата, цените им са добри

И на мен ми харесаха някои техни мебели. Можеш да си избереш сама дамаската за определен модел. За поръчката мисля, че се чака около месец.
[/quote

Мерси, скоро ще ги посетя

# 35
  • София
  • Мнения: 1 603
Преди половин година купихме диван ъглов със спираловидни пружини. За спане просто се издърпва напред и задницата пада .. ма как го обясних.. пак ще пробвам - подобен на този на Никол, само дето е ъглов и струваше 760 лв. Идеята е през деня да се ползва за диван, а през нощта за спалня.
Е, вече скърца, пружините ми се отбелязват на д-то...бе, пълен боклук се оказа  Twisted Evil. За съжаление не мога да го снимам сега, но пък ще ти напиша фирмата производител /като намеря брошурата/, та да не стават повече грешки.

# 36
  • Мнения: 1 483
Този на Никол е жесток!

# 37
  • Мнения: 46 511
supi4ka, на Велга ли е? Нашият не е мръднал вече около 2 г.  Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 1 603
на Велга ли е? Нашият не е мръднал вече около 2 г.  Thinking

Не.
Купих го от един магазин на ул. Черковна, в който се продават предимно ратанови мебели, а фирмата производител беше ловешка и звучеше като Бул... декор - интериор ... нещо бул - беше  newsm78.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз все повече клоня към такъв, като на Никол, но в по-новия му вариант:




  от тук: http://www.welga.com/bg/ikonomik/mona.html

Никол, подлакътничните възглавки нали не за зашити към основата?

# 40
  • Мнения: 2 891
Шани, всичко се маха и можеш да го използваш както ти е удобно. Чудесна лежанка става. Нашият има един проблем, който забелязах тези дни. Основата е направена от талашит. За да стане на легло, седалката се издърпва и облегалката пада напред. От ежедневното разпъване, ролките, които местят конструкцията, почти са счупили талашита.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 12:37 от jj okocha

# 41
  • Мнения: 5 255
Та има ли такова животно?  Thinking
Да, има  Peace
Цитат
И задължително чакам да чуя отзиви за диван, на който се спи (съвсем редовно) и е удобен (само) за тази цел
Мда, и това  Peace

Ето го "животното" от стаята на Лора  Mr. Green
Диван-легло с подматрачна ортопедична скара с дървени ламели и пенолатексов матрак с дебелина 12см

в друг цвят , разбира се  Wink
Ето и повече информация цък

# 42
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте!!!
Нашия диван също е много удобен за спане, той е създаден точно с такава цел за по малки жилища. Фотьойла също става на по малко легло, ако се наложи за 1 човек.

Ето и линк на магазина от който е купуван и още инфо. 
 Peace

# 43
  • Мнения: 3 641
Малко със закъснение, но ето и снимки от мен Simple Smile

# 44
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2197123450100816441mxd … t=home-and-garden

Моят диван е от две части, доближени и оформят ъгъл, махат се възглавниците и стават две легла, малко и голямо, доста широки, като стандартните единични

Общи условия

Активация на акаунт