Звездни компромати - 19 част

  • 38 394
  • 463
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 011
Бива си го момчето, не може да се отрече. Ако е така в спокойно състояние...

# 226
  • Мнения: 1 186
Бива си го момчето, не може да се отрече. Ако е така в спокойно състояние...
smile3521 newsm10...

# 227
  • Мнения: 3 695
да снимките са истински спомням си преди няколко години когато се появиха навсякъде, тогава ходеше с Гуинет и наистина се съдеха. Много е сладък Rolling Eyes
Ясно Peace..ама кой по точно ти е сладък Joy(не го приемай като засечка а просто като майтап thumbsup)
като цяло е newsm10

# 228
  • Мнения: 1 186
да снимките са истински спомням си преди няколко години когато се появиха навсякъде, тогава ходеше с Гуинет и наистина се съдеха. Много е сладък Rolling Eyes
Ясно Peace..ама кой по точно ти е сладък Joy(не го приемай като засечка а просто като майтап thumbsup)
като цяло е newsm10
  Peace....сега разбирам защо му се симпатизира толкова  Joy...

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Аз пък,като го гледам с тия косми на всякъде....  Sick
Вече не ме кефи  Naughty

# 230
  • Мнения: 5 622
Аз пък,като го гледам с тия косми на всякъде....  Sick
Вече не ме кефи  Naughty

Снимката е много стара, пък и в Америка нямат тая мода да се обезкосмяват. Или поне тогава нямаха( а някои все още не са я възприели)  Peace

# 231
# 232
# 233
# 234
  • Мнения: 3 268
Моите най-искрени благодарности за снимките на Брад Пит.Денят днес взе да ми харесва. Laughing

# 235
  • Мнения: 1 052
абе то е ясно, че е играл скалпела по Деми, но как да си направя и аз такъв задник.... Може би трябва да питам в Тялото. ком Grinning

# 236
  • Мнения: 182
На Бекъмова някой да й премери пулса-изключително слаба е .Ако не е този бюст,просто няма да става и за гледане.

# 237
  • Мнения: 2 407
Чудя се как така отслабна толкова бързо-егаси!Ама изглежда ужасно с тая провиснала кожа!

# 238
# 239
  • Мнения: 17 546
Ако се пробвам да направя стойката на Бекъмова от тази снимка - гаранция, че ще се претрепам на мига! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт