Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 13 046
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Не можах да разбера каква беше тая бомбичка с Изгрев? Или се организира алтернативна среща?

Среща на фонтана в морската, който е до Гъбката, утре 26.06.2008 година след 16,30

Ние, ако има желаещи разбира се ще дойдем, но незнам точно кога. Май за сега сме само, аз, Рени и Гогуна.  newsm78
Други ще идват ли?

# 271
  • Мнения: 4 242
Може ли да заявя само желание за сега Peace, присъствието някой по прохладен ден Blush Нямате си на идея как ми се скитори... Имам покана от февруарска дружка да и погостувам един ден, тогава може да ви видя който му е на лесно морската, ще пиша тук.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 316
Здравейте момичета,
аз съм навита за среща, но не е ли още много горещо в 16,30.
Ние излизаме чак към 18,00-18,30
Ще бъдете ли още там?

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ако искате тогава за по късен час да се уговорим  - давайте направо за 18 часа тогава!

Значи последно остава - Днес в 18 часа на фонтана в морската до гъбката!

Всички са добре дошли!   bouquet

# 274
  • Мнения: 738
ОК-там сме!

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 675
И ние ще дойдем. Аз влязох да видя за часа, като тайничко се надявах да е за по-късно от 16,30 часа.

# 276
  • у нас
  • Мнения: 5 731
и аз искам да дойда, ама незнам дали баткото ще се събуди тогава, че преди малко заспа  Hug Hug

# 277
  • Мнения: 373
Въх , пропуснала съм. Чакам поне отзиви от срещата и може и снимки, че то вече ще се забравим.
На патерици: Честит рожден ден на Калка! Бъди жива и здрава, и обградена с любов и усмивки!
Честит втори рожден ден и на Стефко! ДА е жив и здрав, да расте весело и щастливо дете и да стане добър батко на една прекрасна сестричка!
Синара, и аз съм от района на Борисовата.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние отидохме, но не познахме никого. Преди време бях гледала снимки и разчитах, че ще ви позная, ама не. Нищо, другият път.

Мери, а ти кога ще дойдеш насам? Ще се радваме. И да се обадиш. С февруарската дружинка се засичаме понякога, но ще бъде приятно да се съберем всички с бебоците, както преди се събирахме с коремите. Hug

# 279
  • Мнения: 4 242
Мери, а ти кога ще дойдеш насам? Ще се радваме. И да се обадиш. С февруарската дружинка се засичаме понякога, но ще бъде приятно да се съберем всички с бебоците, както преди се събирахме с коремите. Hug

Мисля тази седмица да дойда, Виви ми предложи почивка у тях по обед в жегата и количка за разходка, така че ще пиша. И на мен ми липсват онези срещи.../color]

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Среща имаше макар и в ограничен състав и не много дълга, че около фонтана вечер комарите си правят пир. Бяхме аз, Гогуна, Рени и Ади. Запознахме бебоците, те потърчаха на воля. Разхвърляха играчките, добре че кака Цветелина е най-голяма и послушна, та въдворяваше мир. На пропусналите черни точки на Бисера две, че е дошла пък не ни е видяла. Другият път да се оглежда за скачащи във фонтана деца.  Mr. Green и ще ни познае.

Мери, надявам се ти като дойдеш пак да заформим среща, поне твоето присъствие да посбере пръснатите гугутчици.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 675
Чакаме нова срещичка.

Приемам критиката и черните точки.

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Да побутна темата напред, че се изгубила и белким някой даде сбор на нова среща.

# 283
  • Мнения: 738
Ами ха де! StopТо ние само се ослушваме за хайманлък! WhistlingАма пак едни и същи бе, ще вземем да си омръзнем! Mr. Green

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 316
Някой от вас има ли намерение да ходи на похода във Варна по случай ССК 08

Общи условия

Активация на акаунт