Приятелство

  • 3 404
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 865
Не е въпрос като въпрос. Аз със сигурност бих искала да ми каже, това че ми е казала няма да я компрометира нито пред мен, нито пред който и да било. Но дали тя желае да научи, ако съществува друг/а... това не знам, преди да и кажа бих се ориентирала дали ще и е от полза или ще навредя с инфото.

# 31
  • Мнения: 5 103
Имам 2 близки приятелки, споделяме всичко, разира се , че бих и казала на минутата, в която разбера. Peace

# 32
Бих оставила нещата такива каквито са.Без угризения.
Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 528
Зависи ако е само еднократно ще си замълча но ако е постоянно ще й кажа,но при втория път ще отида до него ако е например в заведение и ще кажа добър вечер  или добър ден там каквото е и ще подмина а ако той знае че сме близки ще се притесни и сам ще се изпусне след това леко ще намекна за мъжа й на приятелка та си.Демек след втората засечка

# 34
  • Мнения: 524

Винаги има риск да излезеш виновна. Ако кажеш - защо се бъркаш. Ако не кажеш -  защо си мълчала, нали си и приятелка...
Точно така е, при всяко едно положение рискуваш да останеш без приятелка, това, че знаеш и не и казваш, ще накара теб да избягваш контакти с нея. Май е най-добре да не казваш нищо и да се надяваш никой да не знае, че ти знаеш. Не съм изпадала в такава ситуация и дано не попадам.

# 35
  • Мнения: 476
Няма да кажа, не искам и на мен да ми казват.

# 36
  • Мнения: 17 407
Ще искам да й кажа, но сигурно няма. Била съм на "нейното" място, последна научих, яд ме беше. НЕ знам как щях да реагирам, ако ми беше казала обаче.

# 37
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Веднъж вече съм била в тази ситуация и ... премълчах, заради друг човек. Сега не си говоря с приятелката ми, с бившия й мъж - да!
Ако някога пак изпадна в такова положение ми се ще да си кажа, но много зависи от ситуацията

# 38
  • София
  • Мнения: 4 884
Няма да и кажа. Изпадала съм в такава ситуация-близък приятел на едно мое гадже, който беше семеен, излизаше с нас едновременно в компанията на жена си и на любовницата си. На празниците ходехме у тях "семейно" на гости, а след това на море почивахме заедно с него и любовницата.
През цялото време се чувствах ужасно, тъй като дефакто участвах в цялата тая пародия, но никога не казах на жена му, за да не я нараня, защото в нейно присъствие ТОЙ беше мил съпруг и добър баща, и тя си го обичаше такъв.
Смятам, че намесата в такива семейни отношения, не е моя работа. Плюс това мисля, че в голям процент от случаите доверието, което съпругата ще загуби към мъжа си, ще отнесе със себе си и доверието по принцип.
Така, че аз съм в позиция "Въздържал се".

# 39
  • Мнения: 274
Няма да кажа, както и приятелите на моя мъж няма да му кажат, нито той ще каже на приятелите си.

От къде си толковасигурна за мъжа ти? Да не би вече да Не са си казвали? Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 408
Ако ми е близка приятелка, а не само позната ще й кажа. Не мисля, че като научи истината ще прекрати приятелството ви- стига да е истинско  Peace Мисля, че по-скоро би го направила ако разбере, че криеш това от нея

# 41
  • Мнения: 1 800
Зависи какъв човек е приятелката. Имам такива, на които бих им казала и на други-не. Аз предпочитам да ми кажат. Ужасно е да се живее в лъжа.

# 42
  • Мнения: 2 336
Първо бих поговорила с мъжо й. Тогава ще решевам какво да правя.

# 43
  • Мнения: 90
Аз бих казала. Не мисля, че ще е честно спрямо нея да я лъжа.

# 44
  • Мнения: 84
На мен  ми е казвала приятелка, много боли, но имаше смисъл! Peace

Общи условия

Активация на акаунт