През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 229
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 888
Ей, добре че се включвам като сте се помирили  Wink  Hug
Аз да ви кажа не спира да ми се  Sick нараво едвам хапвам. Не повръщам , но ми е зле Sad А най- кофти е , че ми е много ниско кръвното и направо не мога да стана да си оправя къщата ooooh! Кажете нищо за кръвното Praynig Единственното което ме ободрява е фреш или супа с лимон, но тогава ми излизат киселини и пак започва да ми се гади  #Cussing out Направо ми писна  Cry А м/у другото умирам от глад Rolling Eyes

# 271
   zа сватба и zа повръ6тане ако не говоря,дали 6те ви стана любимка?  Mr. Green
  Мислих си,4е само горе6тата вана е опасна,а не горе6тото ду64е  newsm78  много неприятно-сега как 6те се стоплям  Rolling Eyes
 На мен съ6то ми стягат дънките,въпреки 4е все о6те си имам релефно корем4е  Wink
  Майра,а ти мом4енце или моми4енце има6? Питам те,zа6тото аz,когато родих синът ми,ми каzаха да не му пипам пи6ката.И наистина от самосебе си се отвори.Знам ,4е в БГ има некви мноооого драсти4ни методи zа кожи4ката  ooooh!

# 272
  • София
  • Мнения: 2 888
malkonosle Не са чак толкова драстични методите Peace Както казва един ликар " Тоя  орган търпи на болка и триене" Mr. Green Между другото при замърсяване стават големи проблеми Rolling Eyes

Аз се къпя с доста топъл душ Confused

Коремче нямам, ама започвам с 3 кг. повече от предишния път и не се очертават добре нещата Confused

Да ви се оплача. Тъкмо не ми беше лошо и реших да се възползвам и да си хапна Wink и си папкам сладко, сладко една салата с царевица,  която купих днес и посредата гледам ....косъм Sick
Сега пак ми е лошичко Joy

# 273
  • Мнения: 1 584
  Майра,а ти мом4енце или моми4енце има6? Питам те,zа6тото аz,когато родих синът ми,ми каzаха да не му пипам пи6ката.И наистина от самосебе си се отвори.Знам ,4е в БГ има некви мноооого драсти4ни методи zа кожи4ката  ooooh!

Аз имам момиче Wink Но знам от една позната, че тук педиатрите казват да не се пипа.

Дадох като пример само спорните теми - аз се бях включила в предната отчетна, когато бебето ми беше вече на 2м и съм изпуснала бременлийските теми, ама после стана някакъв ужас. Беше се стигнало до там, че мъжът на една мама ни беше обявил за лъжкини, че не сме давали сок в 3ти месец Shocked

Исках да кажа, че въпреки многото информация например за вредите от ранното захранване, много от майките все пак започнаха на 3м да захранват и никой не може да им промени мнението..Така че споровете и обвиненията в отчетната тема просто за мен са излишни Wink

# 274
  • София
  • Мнения: 124
danibon, аз откакто се "записах" в тази тема само си мрънкам за температурата - моята е такава от вече точно 1 месец. Доколкото изчетох из нета мога да заключа, че е по-скоро нормално, отколкото не. Миналата седмица ходих за първи път на доктор, един жмульо милия, но ми е удобно мястото, пък и нали съм гърмян заек, както и да е, та той каза, че мога да пия по 8 Парацетамола на ден за тази температура #Crazy. Аз през живота си толкова не съм изпила, той сега ме кара да пия по толкова на ден - абе шантава работа. Мисълта ми беше споко, тази температура на вреди на бебо.
Shada, човек като има повишена телесна температура, му е студено бе, душа newsm78. Не знам дали на вас ви е топло, но аз умирам от студ и вкъщи се въргалям с родопско одеало по диваните. Студ, ви казвам!!
ketito, съчуствам ти за косъма, но и искрено ме разсмя. Аз по този повод вчера като отивам в тоалетната (в работата) и някой не си пуснал водата втори път, а е имало нужда. Еййй, казвам ви, то и да повърна не върви, щото нали трябва да се завра в чинията. А уж интелигентни жени, бе!

# 275
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро Утро  Grinning !! Някои мацки на работа?? Като мен горката ?? Crazy Мразя да отработвам дни в съботаааа  #Cussing out #2gunfire , искам в къщи да пия капучино и да гледам Огледала .. Не е честно. Единия колега болен, другия алкохолен .. Очаква се аз да съм най в час. Че имам и клиент за 11 ч. да ходим да караме.Искам в къщиии  Cry Cry Cry

# 276
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм на бач Confused А нощес почти не съм спала ooooh! Малкият не искаше да заспи, до 12.30 ме мъчи, накрая му хвърлих един коледен пердах и сега ми толкова гузно, че си изтървах нервите, направо ме мога място да си намеря Cry Горкото ми дете не е виновно, че майка му е откачалка Crazy

И довечера пак няма да спя, защото съм на коледно парти на отдела...И съм толкова изморена вече, че направо не знам на кой свят съм ooooh!

# 277
  • София
  • Мнения: 320
И аз съм на работа. Sad Тази сутрин  съвсем не ми се ставаше. Нашия тати притичваше от стая в стая да ни буди с другата поспалана. Добре , че е той , защото от как видях 2-те чертички съм off . До кога ще ме изтърпи не знам. Той се занимава с малката - води я на градина , взема я, докато се прибера вечерта дори са вечеряли. После аз докато дремя пред тв-то си мият зъбите, слагат се в леглото , правят се всички процедури - капки за нос , мехлемчета и прочее (госпожицата е със синузит  Sad ) После мие чинии , простира дрехи , защото междувременно е пуснал пералня ... Много ме е срам  Embarassed  , но силите ми стигат само за работа. Пътувам по час и половина в двете посоки и като се прибера у дома към 7.30 вече съвсем не мога да се стегна. Започвам да се притеснявам ,че няма да мога да се справя. Освен това ми предстои годишно приключване и сесия  smile3511
Мрън , мрън...

# 278
  • Мнения: 13
Добро утро момичета  Grinning Аз до сега спах , че снощи пак цяла вечер се въртях . Много ми е странно , по цяла нощ съм като пумпал в леглото и сутрин мъжа ми като стане и излезе и тогава заспивам . Каква е тая работа не ми е ясно  Rolling Eyes А и това усещане че непрекъснато ми се ходи по малка нужда.................бях чувала за това , но мислех че е само последните месечи като стане бебо много голям , то се оказа че било и в първите месеци докато вътре в корема ми се разберяли на кой къде му е мястото
Как е в София , студеничко ли е ? Аз докато си проветря стаята и се вкочаних , имаме си пак гаден вятър в Бургас и май и днес ще си  изкарам деня в къщи а пък вече много ми се излиза да повървя малко . Задника ми се сплеска от лежане  Laughing
 Приятен и лек ден на всички и особено на тези , които са на работа , дано днес да ви пуснат да си ходите по-рано Simple Smile

# 279
  • София
  • Мнения: 137
Привет, работяги! И аз за съжаление съм на работа. Много мразя да ставам рано в събота и неделя Angry А и навън са излезли белите мечки.
На мамите, които спят на топличко им завиждам благородно. Simple Smile
Marigold, и на мен все ми е студено. И се опитват да ме лишат и от най-голямото удоволствие в студа - да си взимам горещ душ. Не щаааа да ги слушаам  Wink
Katche, мила Hug Не можеш да си представиш колко се радвам, че си имам една сродна душа без признаци. Така се успокоих като прочетох постинга ти. Дано наистина всичко е наред Praynig
Хубав ден ви желая, момичета и да си стоите на топличко newsm46

# 280
  • Мнения: 2 171
Аз днес съм си вкъщи, че се гледаме с Алекс, нали ми е болничък Sad. Къщата ми е обърната на опаки, няма къде да се стъпи от играчки, а аз нямам сили да подредя и изчистя, защото ми се вие свят и ме боли глава Sad.

Белинда, и Алекс снощи изяде един много звучен шамар, за който сега съжалявам, но определено си го заслужи. Играехме си, борехме се нещо на дивана и той изведнъж така ми захапа гърдата, точно до зърното, че видях звезди от болка #Crazy. Ръката ми сама тръгна преди мисълта ми ooooh!. Сега си имам едни голям лилав и подут хематом.

Малконосле, ние не сме пипали пишката на Алекс, но още не се е отворила и е много трудно почистването й, та започнах да се чудя дали не сбърках.

А по повод на споровете в Отчетните теми (както и във всички останали теми) моето мнение е, че са безсмислени. Уж в спора се раждала истината, но тук това не важи. Всички сме убедени в правотата си и затова споровете са излишни - просто никой никого няма да убеди. На мен ми е все едно кой кога захранва, колко кърми, забелва ли пишката на сина си или не и какво име избира за детето си. Въпрос на личен избор Peace.

Ками, сега прочетох какво си писала. И в нас е същата картинка ooooh!. И аз се чудя докога ще ме търпят Embarassed

# 281
  • Варна
  • Мнения: 289
Днес реших да си правя сандвичи сутринта - 1 за закуска и 1 за обяд /току що ги изядах и двата/ Embarassed Embarassed . Всеки ден ям пица на парче  и толкова ми дотегнаха, та днес реших да си направя от вкъщи - ама ето на пак опустоших обяда си рано-рано.  Laughing Laughing Довечера сме на гости , не зная дали ще издържа до тогава обаче ...

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 10:57 от Vessi_to

# 282
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!И аз съм на работа,но няма как!kami_ch,не се чувстваш само ти така мила!Аз ако мога ще спя нон-стоп!Имам моменти ,в които имим чувството ,че ще заспя права! EmbarassedНо това е нормално и ще изчезне с времето!
И аз сутрин съм без коремче,но до вечелна така добре започва да се откроява.... !Ох,опитвам се да не ям като невиждала,че после ще е голям зор newsm77!
Хайде лек ден на всички работещи и неработещи мами!

# 283
  • Мнения: 6 911
Пумичка, ако това те успокоява и аз нямам почти никакви симптоми. В началото ме наболяваха леко гърдите, след това спряха, сега май пак ме болят леко. Не съм повърнала нито веднъж досега, по едно време започна да ми се гади, но ми мина за няколко дена и сега пак нищо Rolling Eyes Само дето май ми се спи малко повече, но то и по принцип ми беше натоварено напоследък.

# 284
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Привет момичета Hug

Астарта и у нас положението е същото Crazy Всичко е нагоре с главата - навсякъде има играчки, книжки, списания, моливи, конструктори, топки, балони и какво ли още не ooooh! Направо е повече от лудница, ама кой да оправи Embarassed
Данибон тук в София е доста студеничко и снежно, ама като знам какъв студ е в Бургас заради пустия му вятър дори и без сняг Rolling Eyes Направо те разбирам.
Веси и аз доста добре си хапвам, пък къде ли ще му излезе края незнам Thinking
За топлото исках да кажа, че има време Wink Нали количеството ни кръв ще се увеличи Peace та тогава ще започне все да ни е топло Crazy Аз с предната си бременност направо побърквах мъжа си Laughing Той по принцип много държи на студ, обаче аз тогава му скрих шапката Mr. Green Прибираше се вкъщи и заварваше всички климатици пуснати, кучи студ, а аз мрънкам, че ми е топлооо #Crazy (действието се развива март-април Joy)
....... Беше се стигнало до там, че мъжът на една мама ни беше обявил за лъжкини, че не сме давали сок в 3ти месец Shocked
........................

Майра, това искрено ме разсмя hahaha Направо не е истина Joy "Лъжкини такива! Не ви е срам да не си признавате, че давате сок на бебетата Crazy"

Общи условия

Активация на акаунт