как накарахте детето да сяда на гърне

  • 3 601
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
на 9 месеца започна да си казва сама, че има ако  Mr. Green и така до 2 дни преди да стане на 1 година си ползвахме успешно гърнето. От тогава обаче до сега освен за баскетболен кош за друго не се ползва, а всичката работа си я върши в памперса. Решила да не я мъча да я карам да сяда на кукото, защото сякаш се стресна от него и сега съм я оставила да си играе с него за да свикне и тогава евентуално ще почнем СначАлЕ

# 61
  • Мнения: 2 829
Сина ми ака в легенче от 4.5 месечен. От както навърши 9-10 месеца (когато започнаха жегите) му махнах памперса, но до преди 2-3 месеца се напишкваше почти всеки ден по 1-2 пъти. Последните месеци се напишква само като го оставя на някой да го гледа или като се заплесна с някаква работа.
Нощно време почти не се напикава (е, случва се 1-2 пъти в месеца, ако много дълбоко спя) от 7-8 месечен.
Гърне още не използваме, малкия не иска да седне на него. Пишка и ака в легена, като аз го държа в мен. Свършва си работата за секунди и тръгва да си играе Grinning
Наскоро баба му се опита да му сложи памперс-не мога да ви опиша какъв рев и съпротива беше! Отказа се жената! Grinning

# 62
  • Мнения: 164
когато беше на 8м. моето момиченце започна да си играе с гарнето лека полека се сприятелиха и аз започнах да я слагам след като станеше от сън.сега нямаме проблеми

Общи условия

Активация на акаунт