Преди/Сега:Остарявам красиво

  • 17 490
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 750
На 31 съм. Но изглеждам като красива 58-годишна дама. Мога ли да участвам в кастинга?  Grinning

Не ти ли е малко неудобно да лъжеш така безсрамно Naughty


Еййй, избийте се! Не, аз не остарявам красиво. Още не остарява, но ще остарея прекрасно. Опс, то било за звездите. Разсейвам се.

# 91
  • Мнения: 89
барабалекс - не, няма такава майка! Невероятна е! Направо бях изумена - толкова е красива, пак проверих, пак си писала, че ще става на 50! Изключителна жена - истинска, женствена, недокосната от годините - ето, това не е от козметиката, явно е от генетиката! Grinning
   Peace

Наистина изглежда перфектно   bouquet..и не бих и дала годините...жалко че нямам снимки на моята мама  Hug тя също изглежда прекрасно за жена родила и откърмила две деца и на скромните 45 год   Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 880
барабалекс - не, няма такава майка! Невероятна е! Направо бях изумена - толкова е красива, пак проверих, пак си писала, че ще става на 50! Изключителна жена - истинска, женствена, недокосната от годините - ето, това не е от козметиката, явно е от генетиката! Grinning
 
 

Браво наистина!Аз като отворих първата снимка си помислих,че това е барабалекс,а не майката и че нещо е объркала снимките. Laughing
Ким Бейсинджър:преди и сега-на 54 години.Прекрасна!
http://www.bellazon.com/main/index.php?act=attach&type=post&id=168973
http://img161.imageshack.us/img161/215/01akim5aw5.jpg
http://www.solarnavigator.net/films_movies_actors/actors_films_i … nger_portrait.jpg

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 17:48 от Vivi

# 93
  • Мнения: X
Бриджит Бардо на 73 години! Е, не е остаряла красиво, но поне тя така си е решила. И затова се иска смелост. А каква хубавица е била..................

# 94
  • София
  • Мнения: 221
барабалекс , стига бе тази жена на 50 лие. Ами тя изглежда като на 30 .И как го е постигнала всичко, разкажи би ми било интересно.Ама и свеки убавица Grinning, запазенка.

# 95
  • Мнения: 667

"Коя е майката, коя е дъщерята?"  Joy -така навремето дъщеря ми зададе въпрос за една моя роднина, която ни беше на гости с дъщеря си. 
барабалекс , много е хубава майка ти, приличаш й.

От актьорите да добавя още Мел Гибсън и Брус Уилис.

# 96
  • Мнения: 7 186
Мама остарява най-красиво за мен, даже си мисля, че не остарява  Grinning.
............................

Майка ти е невероятна, наистина  bouquet Изглежда по- добре от някои 30 годишни жени.
А твърдят, че черната коса състарявала Wink

# 97
  • Мнения: 4 965
Бриджит Бардо на 73 години! Е, не е остаряла красиво, но поне тя така си е решила. И затова се иска смелост. А каква хубавица е била..................



Аааа, само в лицето е зле, защото има някакво заболяване на щитовидната жлеза /така поне бях чела/.
Ако откриеш цялата снимка, на тялото и на стила /без косата/ все още може да й завидят доста млади момичета.

# 98
# 99
  • София
  • Мнения: 13 206
Ох,умирам за тези французи-Серж Генсбург:

А тоз какъв шемет е.... не е истина... Crazy Crazy Crazy

# 100
  • София
  • Мнения: 38 538
Sting

# 101
  • Мнения: 337
Bruce Willis - не мога да му се нагледам на тази снимка! Перфектен мъж. За мен е най-чаровният.

# 102
# 103
  • Мнения: 89
Бо Дерек-много ми харесва тази жена
 

 Peace и на мен също наистина е красива !  bouquet

# 104
  • Мнения: 1 312
Chanel пише сякаш от мое име Rolling Eyes
Добре,че не си делим мъжете в реалния живот,че щеше да хвърчи перушина Mr. Green
А за Хари Белафонте казахте ли нещо?
Ами Антонио Бандерас?
Иначе продължавам да твърдя,че Робърт Редфорд ми е фаворит Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт