Давате ли витамини на вашите деца и какви са те?

  • 6 835
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • софия
  • Мнения: 636
витамини без лекарско предписание не давам. само вит.С ни е казала лекарката и то при нужда. Иначе на ден тя яде по 3 портокала и 3 кивита, да не говорим колко обича  банани, та мисля, че си поема

# 136
  • София
  • Мнения: 4 397
На синът ми давам Мултисаностол на определен период, на малката още не съм давала  Peace

# 137
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Всеки път различни.
Саностол
Марсианци
Мултисаностол
,,,,,,,,,,,,,,,,,,

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Мултивитамол на доктор тайс отскоро

# 139
  • Мнения: 686
sisa788
искам да те попитам имаш ли информация може ли да се дава на бебе на 9 месечна възраст?
...
Изхвърлих опаковката,аз го давам на голямата.На бебета май не се дава,но не съм сигурна до каква възраст(заради пчелното млечице).Като взема пак ще погледна и ще пиша.Аз давам едно Апетонче за около месец месец и половина.Седмица давам,седмица почива,понякога като има апетит не давам сиропчето,а повече плодове и зеленчуци.

# 140
  • Мнения: 229
Давам Саностол, тъй като синът ми е слабичък и ми ги препоръчаха за злояди деца Peace

# 141
# 142
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Давам разбира се, как да не давам - плодове зеленчуци, всичко, което е възможно да се даде в зависимост от сезона!По - добро просто няма

# 143
  • Мнения: 5 362
Давам Саностол.

# 144
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Давам Саностол и съм доволна  Peace
Peace

# 145
  • Мнения: 948
В момента давам Саностол. Hug

# 146
  • Мнения: 1 243
Давам Саностол Peace

# 147
  • Мнения: 502
   Давам на каката Саностол.И Марсианци съм давала,харесва ги.На бебето не давам витамини все още.

Общи условия

Активация на акаунт