Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 865
  • 229
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
Здравейте! Търсех тема за мебелите на "Явор". Много съм разочарована. Мина  1 месец, откакто съм направила поръчка или 22 работни дни. Днес се обадих да попитам какво става с мебелите и казаха, че спалнята и секцията са готови, но кухнята и столовете още не са дошли. Казаха ми , че евентуално на 15.03 могат да дойдат в магазина и оттогава да уговаряме поръчката. Така става повече от месец и половина! Чудя се дали да не се консултирам с адвокат или да се съглася да ми доставят половината неща, да ги доплатя и после, като стане готова кухнята, да не им вдигам вече телефона. Толкова съм бясна, че не можете да си представите! А тяхната служителка ми затвори телефона, докато говорех!!! Моля, дайте ми съвети какво да правя!

# 226
  • София
  • Мнения: 2 430
Прочети  си хубаво договорът преди да търсиш адвокат.
Да не се окаже случайно,изречението с дребен шрифт препъни камъчето.
Ако не са в наличност фирмата запазва правото си да удължи срока за доставка?

# 227
  • Мнения: 2
Аз също имам твоят проблем, но по сложен! Почти 2 месеца вече ми няма кухнята. Моля всеки който прочете тези редове да не им се доверява! МНОГО ЛЪЖАТ ЗА ДАТИТЕ НА ПОЛУЧАВАНВАНЕ!
Пълни измамници! Всеки ден ми обясняват утре госпожо, утре и на следващият ден пак същото. МОЛЯ ВИ НЕ СИ КОПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТАМ МНОГО ЛЪЖАТ, А АКО ИСКАШ ДА ГОВОРИШ СЪС ШЕФА ИМ-НЕВЪЗМОЖНО!!!

# 228
  • Мнения: 0
Аз също си поръчах от ЯВОР спалня казаха че в 20 дневен срок ще изпълнят поръчката внесохме капаро но нищо подобно чакаме вече месец

# 229
  • Мнения: 2
Аз също си поръчах от ЯВОР спалня казаха че в 20 дневен срок ще изпълнят поръчката внесохме капаро но нищо подобно чакаме вече месец
тази темичка е доста стара като гледам а това с капарото никак не ми се връзва. Какво значи казаха... има си документи с които де удостоверява че е дадено капарото - там си пише срок на изпълнение и - какво се прави при евентуално неизпълнение

Общи условия

Активация на акаунт