Рецепта за мигновено щастие!

  • 5 986
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29
Сияеща кожа и закачлива усмивка на лицето.Като че ли отговора се съдържа във въпроса ти.Следобедно задоволяване(може и сама). Веднага се сещам за една от героините в "Секса и града"(Саманта,разбира се),която след такъв следобед,изглеждаше с няколко години по-млада.Каква по-добра рецепта от това?

# 76
  • Мнения: 600
за мигновенно щастие и прогонване на лошото настроение е една и тя е позната от векове на хората и  се прилага масово... Освен това е безотказна и работи във всички случаи. А и наистина е мигновенно щастието което тя дава (по-скоро той дава). Става дума за наркотиците - всякакъв вид включително и алкохола. Действат безотказно и почти мигновенно... И са изпробвани с хилядолетия

Офертираш ли ни?

оферирам. оферта. оферирам Mr. Green

на мен ми помага малко джак и весел, лек филм. почти безотказно.

# 77
  • Мнения: 6 164
Излизам от къщи или си пускам филм.

# 78
  • София
  • Мнения: 113
шОКОЛАД,СЕКС,ПИТИЕ

# 79
# 80
  • Мнения: 250
+


+  BG MAMMA  
= 
мигновено щастие


 newsm10

# 81
  • Мнения: 54
Музика, кафе, разходка с кола ...

# 82
  • Мнения: 595
8+5 пикантни крилца в КФС ,царевица и бира ....или пиле по Съчуански с ориз със зеленчуци

# 83
  • Мнения: 223
храна, музика,мляко с какао ,горещо,някойубав филм, да се поглезя с козметика,да си купянещо ново.....много са начините да се зарадвам
но когато съм истински тъжна нито един не върши работа Tired

# 84
  • Мнения: 63
Само две неща: шоколад или луд шопинг Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 886
Моята е да си купя някоя джунджурия!!!  Crazy
Магнитче за хладилник, ангелче, меченце, интересна свещичка и т.н.
И при мен така също да изляза сама за малко на въздух Peace

# 86
  • Мнения: 757
луд шопинг  car003

# 87
  • Мнения: 2 152
Готина песен fiuuuuuu.... и колкото и банално да звучи - смехът на сина ми. Особено когато е направил някоя беля. Хем ми иде да го убия, хем, да го изям
Ама такава , сладка подкупваща усмивка пуска, че веднага забравям и се чувствам истински щастлива, какъв сладурчо си имам Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 375
Напоследък с нищо не мога да го оправя,сигурно съм в един от онези лоши периоди,които обхващат везните от време на време,но по принцип като се замисля.... си оправям настроението с музика и танци

# 89
  • Мнения: 126
Оле ако имаше такава мислите ли ,че нямаше да я знаем вече всички.....
..........................само можем да си помечтам Hug

Общи условия

Активация на акаунт