Ефекта на Одорекс спря , моляяя помогнете.

  • 13 961
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
днес си купих AntiSvet , бил силен като Odorex , ще докладвам за ефекта , ако някой се интересува. Hug

# 16
  • Мнения: 10 758
днес си купих AntiSvet , бил силен като Odorex , ще докладвам за ефекта , ако някой се интересува. Hug
о даааааааа Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
3 дни е само в началото. После по веднъж, на 10 дни или по- малко, колкото прецените, но не пак 3 дни.  Naughty
ама аз тези 3 дни ги минах преди няколко месеца.или няма значение newsm78

Ами според мен, ако не си правила почивка от повече от 10 дни-12 дни, няма смисъл наново с 3-те.

# 18
  • Мнения: 10 758
3 дни е само в началото. После по веднъж, на 10 дни или по- малко, колкото прецените, но не пак 3 дни.  Naughty
ама аз тези 3 дни ги минах преди няколко месеца.или няма значение newsm78

Ами според мен, ако не си правила почивка от повече от 10 дни-12 дни, няма смисъл наново с 3-те.
Почивката е от няколко месеца Blush

# 19
  • София
  • Мнения: 1 914
Aaa. Е тогава, да. Почваш си все едно за пръв път го виждаш тоя спрей.  Laughing

# 20
  • Мнения: 10 758
Aaa. Е тогава, да. Почваш си все едно за пръв път го виждаш тоя спрей.  Laughing
ок
така и ще направя
10х  bouquet

# 21
  • Мнения: 24
Да докладвам за Антисвет , значи купих си го , струва около 8 лв , миризмата му е малко гадна- на мъжки евти одеколон или нещо подобно , след време изчезва но не съвсем. Въпреки това бях готова да го ползвам само и смао да се отърва от мокротията. Ами..какво да ви кажа.. определено помага...но не държи така сухо както Одорекса в началото държеше  , тоест по-слаб е , но за някой с по-умерено изпотяване ще е екстра. За премахване на миризма на пот не мога да кажа , защото поне това слава богу липсва при мен  Simple Smile Ами това е   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 666
А този Антисвет като Одорекс ли се ползва или си е дезодорант за всекидневна употреба?

# 23
  • Мнения: 24
Не е обикновен дезодорант , но може да се ползва всеки ден ,не щипе  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 13
а този одорекс може ли да се ползва от бременни?

# 25
  • Мнения: 1 666
а този одорекс може ли да се ползва от бременни?

За всеки случай питай лекаря си! Но не мисля, че ще е проблем! Поне не са отбелязани противопоказания, а и той действа външно върху кожата.

Общи условия

Активация на акаунт