Коледна пита "Роза"

  • 75 933
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Вече 3 пъти я правя питката и все с кисело мляко, като единия път я направих на тутманик, сложих сирене и масло между пластовете, навих на руло и
усуках и всеки път ми се получава страхотна на вкус.  chef        Lebeduna..............  bouquet       Ще ми се да пробвам и с прясно мляко, но малко се притеснявам дали резултатът ще е същия. Thinking  Pina, последният път пак по твойта плетка я правих, като този път просто добавих в тестото 3с.л. меко масло без да си играя да разточвам.

# 136
  • Мнения: 2 584

не обичам да меся и като не се и получи се отказвам, но тази стана страхотна нея ще правя за коледа, искам да питам мога ли да замеся тестото и да го оставя малко на студено и да я опека вечерта, просто съм на работа на 24. 25. и 26 и се чудя дали да не я замеса предната вечер и на коледа само да я опека като се върна

само да кажа че забравих Embarassed направих си я и за коледа, омесих я на 23. вечерта и я сложих в хладилника на 24. я пекох пак стана хубава но не се вдигна колкото първата
  bouquet  bouquet за страхотна рецепта, щерката и сина си я хапват като кифла толкова е вкусна

# 137
  • Варна
  • Мнения: 2 576
pina много красиво  Peace. Утре ще пробвам и аз Simple Smile.
хайде после да кажеш как е станало! Peace и да покажеш
Нправих я както казах на следващия ден, но ми трябваше доста време да кача снимките.
Отново стана много вкусна, но явно тавата ми не е удачна за тази питка.
Ето доказателството, не се получи красиво  Rolling Eyes.
Това е по оригиналната плетка и първата питка, която сътворих де  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт