Не харесва новия Аптамил Имунофортис

  • 1 858
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
кой смесва newsm78

# 16
  • Мнения: 521
И аз като отворих новия аптамил нямаше лъжичка после се оказа че е била в другото пакетче просто

# 17
  • Мнения: 71
Отидох  в магазина и като отвориха кутията там имаше лъжица. Ами взех им я. Сега съм спокойна. Обаче малкия на вечерта взе да повръща на фонтанче и ако не спре докато свърши кутията май ще сменям млякото. Обърнах града за старата партида , но за съжаления нямаше.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз минах на Аптамил Комфорт Peace

# 19
  • Мнения: 756
Аз минах на Аптамил Комфорт Peace
Това с повръщането на фонтан може да не е свързано с новото АМ , обръни му внимание

# 20
  • Мнения: 71
Да май не е. На сл. ден му мина. Така и не рзбрах от какво беше. Сега е добре. newsm03

# 21
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Моята бебка от раждането до 20-я ден беше на Нутрилон Комфорт Омнео. Установиха ГЕР и минахме на Аптамил АР. На 5.5 - 6 м. опитах да дам Аптамил 2 - зе десетина дни - отново връщаше и повърна първия път на фонтан. Пак на Аптамил АР. Преди десетина дни опитах Аптамил Комфорт (старото Нутрилон Комфорт Омнео) - мнооого му се мръщеши, изпи го и ..... повърна всичко на фонтан. Сега - от два-три дни давам Аптамил Имунофортис 2 - за моя радост го пие и то още от първия път, а когато тя не харесва нещо - просто си обръща главичката на една страна, стиска устата и дотук. Ако върви така - ще подарявам два пакета Аптамил АР. Laughing

# 22
i moq sin ne xaresva novaiq Apt.Izqjda polovinata ot tova ,koeto trqbva(na 2mes.)e,i qde na 1hi polovina po60mi.!!mislq i az da go smenq tova mlqko..ne razbiram zasho go spqxa stariq bewe si ok!!

и моя син не харесва новаия Апт.Изяжда половината от това ,което трябва(на 2мес.)е,и яде на 1чи половина по60ми.!!мисля и аз да го сменя това мляко..не разбирам защо го спяха стария беше си ок!!

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 13:00 от Vivi

# 23
:twisted:da ne govorq che ima i zapek ot nego!!samo s termot.se izxojda i to go kanq po 3puti na den dokato my"doide"!!

Twisted Evil да не говоря че има и запек от него!! само с термот. се изхожда и то го каня по 3пъти на ден докато му "дойде"!!

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 13:01 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт