Карловското/Сопотското/ коледарче сладко ще празнува с мама,татко

  • 7 987
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
ти как си как е из чужбинско
Sick  броим с малкия колко остава до февруари...ходи ми се на кръчма ...не знам що първо тва ми доиде на акъла ама и мн други работи ми се правят и ядът. аз си мисля че моя чочко доста време ще вярва щото си е един такъв отвеян и се заплесва по нереалности...водолей е. не знам дали е от зодията ама ми идва странен понякога.в никото ли бяхте.това пицарията зад данъчното ли беше
да зад данъчното,ти февруари ли си идваш,значи ще се видим  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 10
 Hug  bouquet       Drunk 

# 62
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
ша има купон newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

# 63
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, не си ме разбрала, хич и не се натискам да пускам теми, ама като не щеше друг досега. Радвам се много, че си имам вече отмяна Heart Eyes
Партито мина добре, снимки ще кача сигурно чак в неделя, ако някой не иска да показвам него или децата му-да казва.
Утре нали ще ходя да помагаме на Дядо Коледа да ми купи подарък-съдомиялна, в събота пък сме годежари, та няма да имам време тези дни за качване на снимки
Мимчо, познава ме ли се от някъде, може и на лични Wink Че те не много мами чакат близнаци в Карлово. Иначе и аз съм с две ръце за Маринова
Ееее, егати навалицата в нашата тема, човек не може да си публикува мнението Party Тъкмо и аз ще мога да се включвам в купоните вече с бебока Party

# 64
  • Мнения: 1 232
ти как си как е из чужбинско
Sick  броим с малкия колко остава до февруари...ходи ми се на кръчма ...не знам що първо тва ми доиде на акъла ама и мн други работи ми се правят и ядът. аз си мисля че моя чочко доста време ще вярва щото си е един такъв отвеян и се заплесва по нереалности...водолей е. не знам дали е от зодията ама ми идва странен понякога.в никото ли бяхте.това пицарията зад данъчното ли беше
Hug  bouquetеййййййййййййййййй ми то преди да тръгнете с малкия ходихме в Ник-ото не помниш ли,много ни липсвате,айде и ние броим дните до февруари.
Вики си вярва безрезервнов дядо коледа,ама да ви кажа намоменти и аз се заблуждавам,така че дълго време ще им поддържам и на Вики и на Стели пламъчето Heart Eyes
Вие какво купихте на децата за дядо коледа,аз вече споменах на Стела кола ,а на вики голям комплект за рисуване,от градината семейство кукли

# 65
  • Мнения: 10
ми ай кажи как да забравя като само за това си мисля.не конкретно за никото а за всичко.ама да не разваляме темата.  ама да ми кажете кое е дахад Thinking малкия си е поръчал "абсолютните глупости"  яд ме е направо като ги купувах.ама днес ги опаковах и туи то.той отнякъде беше дочул че можело само по 3 желания да има.и ний с  баща му добре възприехме идеята и я поддържахме щот се беше засилил с един дъъъълъг списък.

# 66
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
ми ай кажи как да забравя като само за това си мисля.не конкретно за никото а за всичко.ама да не разваляме темата.  ама да ми кажете кое е дахад Thinking малкия си е поръчал "абсолютните глупости"  яд ме е направо като ги купувах.ама днес ги опаковах и туи то.той отнякъде беше дочул че можело само по 3 желания да има.и ний с  баща му добре възприехме идеята и я поддържахме щот се беше засилил с един дъъъълъг списък.
бившата калина е дахат

# 67
  • Мнения: 1 232
а ми то и при нас това с абсолютните глупости е в пълна сила де.Като влезнах в магазина под Обрейков едни грозни ама грозни Барбита чак ме хвана яд ама ко да прайш кукла та кукла

# 68
  • Мнения: 844
Привет мамчета, как сте аз се настройвам за отпуск и почивчицааа, дали ще ви видя тези дни на кафенце / въпреки че сега ще има едно тичане по магазини/ Wink

Бимбе и ние си вярваме в Дядо Коледа и не мисля да развалям магията, като гледам как им светят очичките. Даже писаха писма и ги сложиха под тяхната елхичка.И понеже Вальо го написа първи ...... неговото писъмце изчезна първо, сега чакаме и на Марти да бъде взето Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 09:14 от katkat

# 69
  • Мнения: 458
Привет и от нас Hug
Ние също вярваме в дядо Коледа,очите  и святкат като чуе за него  Grinning.Тя понеже е злояда и и намерих цаката Joy Joy под елхата слагам кроасан,вафла или нещо друго за ядене и казвам че квото е оставил под елхата се изяжда щото няма иначе подарък и то се старае детето,всичко изяжда Peace.И после тича да види за подарък ,естествено всеки път намира по нещо дребно Flutter
Понеже си отиваме днес по обед на село/по големи селяни от нас едва ли има Crazy/,Ви пожелавам една Коледа изпълнена с вълшебство,на бъдни вечер каквото си пожелаете да се сбъдне и нека я прекарате с обичаните от вас хора   Hug Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 146
Ето ме пак.  newsm03
Да ви пиша за мен: казвам се Татяна, родена съм на 19. 06. 1985г., от Карлово съм, но в момента съм студентка в София и се прибирам на два месеца един път  smile3518, искрено се надявам лятото да си постоим повече, че много си го обичам това Карлово, ама няма как.
Ако трябват и други данни, кажете, ще пиша.
За сега чао от мен и до срещи във форума.  love001

# 71
  • Мнения: 458
Ето ме пак.  newsm03
Да ви пиша за мен: казвам се Татяна, родена съм на 19. 06. 1985г., от Карлово съм, но в момента съм студентка в София и се прибирам на два месеца един път  smile3518, искрено се надявам лятото да си постоим повече, че много си го обичам това Карлово, ама няма как.
Ако трябват и други данни, кажете, ще пиша.
За сега чао от мен и до срещи във форума.  love001
Готово записана си  Peace Hug
Вижте това страхотно е
http://www.mysticolors.com/forum/index.php?s=5d5ac12251043c34241 … 47&#entry4647

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 13:36 от ^buba^

# 72
  • Мнения: 236
Здравейте Simple SmileАз малко се поизгубих ,но си имам оправдание Embarassedработа,работа и пак работа ooooh!Много ме е яд,че неможахме да дойдем на събирането.Но пък чакакм снимки да ви видя.
Добре дошлите на новите мамчета HugТатяна,на снимката не се вижда много добре,но ми изглеждаш позната.Къде си завършила ако не е тайна (набор си на сестра ми и май от там те знам)?
Честито с много голямо закъснение на рожденниците и техните семейства  bouquet
Сега минавам само да ви прочитам до къде сте стигнали и дали има нещо ново,но след празниците да е живот и здраве ще се вестявам по-често.
Пожелавам на всички вевсели празници,много щастие в очите на децата (и на порасналите вече такива) и мноооого подаръци от Дядо Коледа Wink

# 73
  • Мнения: 3 360


На всички вас и семействата ви пожелавам
здраве и разбирателство!
Щастлива Коледа!

# 74
  • Мнения: 1 232


На всички вас и семействата ви пожелавам
здраве и разбирателство!
Щастлива Коледа!

HugЩастие и  мир в домовете ви милички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт