Карловското/Сопотското/ коледарче сладко ще празнува с мама,татко

  • 8 023
  • 271
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 844
Ами ние ги имаме от три дена но са много мързеливи и все ги побутвам/ все ми изглеждат на умрели/. Иначе са много сладки защото са малки бебета.

# 91
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
Ами ние ги имаме от три дена но са много мързеливи и все ги побутвам/ все ми изглеждат на умрели/. Иначе са много сладки защото са малки бебета.
като прочетох помислих,че вече са ги уморили Joy
аз едно време имах свинчета и един ден ги зкарах на слънце те взеха,че умряха Sad

# 92
  • Мнения: 844
Ехооо къде се губите цял ден, аз сега не мога да се накефя на нета и се ровя като луда цял ден насам натам #Crazy

# 93
  • Мнения: 236
Ей тия празници бе Simple SmileВиждам,че сте си прекарали добре.
Микки,къде се губиш?Да не се гласиш за пъво бебе на годината WinkОдева гледах по новините,че 200-300 бебета ще се появят около тази дата.Ееех,как ми се ражда пак LaughingКато си гледам снимките и ми става едно мило... Heart EyesНие сме добре,ядем пюрета та пушек се вдига Joy и като гледам как бързо ми расте мъничето ми хем едно такова радостно,хем мако носталгично Confused

# 94
# 95
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тук съм, ама нали нашия татко е оптуск, та е окупирал компа с неговия бридж Laughing
Ин, хич не се натискам за бебе на годината, но в нашата отчетна доста има около тази дата наистина. Днес изпрах част от дрешките за бебо, голям смях, Мартина се опитваше да облича някои от тях...Така че май наистина бързо растат...

# 96
  • Мнения: 844
Микки ти накупи ли вече бебешорските работи?

# 97
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
микки дойдоха ли тениските

# 98
  • Мнения: 1 232
оня ден с тути мернахме тати мики с мартина и си вкаме брех къде е Мики да не е тръгнала да ражда Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 844
Я се издайте вие къде ходите Laughing

# 100
  • Мнения: 1 232
Я се издайте вие къде ходите Laughing
ми ходихме да си продължим женското събиране съвсем импровизирано,айде пак момичетааааааааааа може и  без децата и да не бързаме много Joy

# 101
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Кат, не съм купувала нищо за бебока, имам си от Мартина всичко, само един комплект за изписване и едно гащеризонче от Ларедута са нови. Даже вече изпрах половината неща, ми те много, не успях да ги събера в една пералня.
Ели, тя Пърли вчера трябва да е тръгнала за Хисар, може би днес или утре ще се обади.
Бимбе, използвам намалението, че си имаме татко в отпуск да разхожда той Мартина Mr. Green

# 102
  • Мнения: 844
Я се издайте вие къде ходите Laughing
ми ходихме да си продължим женското събиране съвсем импровизирано,айде пак момичетааааааааааа може и  без децата и да не бързаме много Joy

Хайде де ама  на мен пак ми свърши почивката newsm78

# 103
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
на мен пък няма кой да ми гледа диваненцето Sad

# 104
  • Мнения: 1 232
на мен пък няма кой да ми гледа диваненцето Sad
ще чакаме твойто свеки да се прибере илипък ако искате някоя неделя наобед,че вечер ангажименти колкощеш

Общи условия

Активация на акаунт