"Нямаш ли си любовник..."

  • 5 432
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 965
Имам цял гардероб с костюми - харесвам, нося, купувам си ги сама и с кеф - често и по 2 наведнъж. Даже напоследък мъжът ми ме майтапи, че имам лимит - минимум 3 нови костюма на месец...

Но темата май не е за костюмите, а за любовниците  newsm78.

Всъщност, имам си, благодаря!

# 76
  • Мнения: 3 405

E, недей така обобщително. Ние тук сме различни личности.

# 77
  • софия
  • Мнения: 636
Леле, ами на мене мъжа ми като ми купува всичко дето го искам, та нямам нужда от любовник, що да прая? Mr. Green

# 78
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Горката аз, от кога не съм си копувала нито един костюм...
Та значи ни мъж имам, ни любовник.....мъкаааааа

# 79
  • Мнения: 3 621
Пък аз освен да обещая че ще купя на всяка форумка по един костюм, без да се налага да ми става любовница.
Само да направя първия си милион  Mr. Green Mr. Green

тъкмо си помислих ето причина да си хвана любовник , че точно костюм много отдавна не съм си купувала , то се намери мъж който ей така без нищо да ми го купи .... моичкия пак се уреди ще му остана вярна   hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 09:57 от Nefertity

# 80
  • Мнения: 1 263
Една истинска история:Любовницата редовно обикаля магазините,за да си хареса "костюм".После идва с "спонсора" и си го купува.След 3 дни мъжът отново се появява и купува същия за жена си.
Ей,това как ще го разтълкувате?

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 10:39 от mummy

# 81
  • Мнения: 1 172
Без да го приемате като заяждане, но как една продавачка може за някакво кратко време да прецени кой придружител е чичкото -любовник, кой е родител, кой е друг роднина. Интересно ми стана.

И мен са ме водили да си избера подаръци по различни поводи. А единия път вуйчо ми не изтърпя тийнейджърските ми изпълнения и терзания кои дънки да купя, та ми взе и двата чифта.

# 82
  • Мнения: 1 263
Не е нужно ,дори да бъдеш продавачка,достатъчно е да имаш само две уши и две очи,за да прецениш. 

# 83
  • Мнения: 1 897
...и богато въображение също.
Като заговорихме за истински истории миналата година със съпруга ми ходихме заедно на покупки, избирах си бельо, когато една от продавачките недвусмислено ни намекна ,че сме 'любовници'.
Ако разчиташе повече на очите си,отколкото на въображението си и на криворазбраната си логика,че бельо се купува само на любовница би забелязала,че носим еднакви халки на  безименните си пръсти преди да направи на глас дълбокомисленото си заключение.
Така,че истории всякакви...преценки също...

# 84
  • Мнения: 331
Ей, аз май съм най-зле... Нося старите костюми на сестра ми...  Thinking

# 85
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Бре! Всяка втора тема съдържа вълшебната думичка "любовник"....
Да взема и аз да се поозъртам, ли? Ама,пусто като не съм от тая порода. Цял живот сама си купувам и костюмите,и палтата, и техниката,и....
 Понякога чак ме е хващало яд на самата мен.

# 86
  • Мнения: 1 172
Понякога чак ме е хващало яд на самата мен.

Ш' са сетим, че има и по-лесен вариант, ама късно Wink

# 87
  • Мнения: 750
Ако си хвана някой ден любовник.....няма да е за да ми купува по два костюма! Wink
По три костюма си купувам сега и без да имам любовник! Flutter
А любовника ще има една друга тежка задача да върши....но,не и по магазините да ходи.... Whistling

# 88
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Понякога чак ме е хващало яд на самата мен.

Ш' са сетим, че има и по-лесен вариант, ама късно Wink
На мен ми е по-лесно да знам,че моето си е мое. Не обичам да съм длъжница...Такава съм.Едни гащи да имам,ама МОИ.
Ама ,ако моя купува гащи на някоя и ми рекне ,че това го прави повече мъж?....

Общи условия

Активация на акаунт