Отговори
# 75
  • Мнения: 24
Аз се включвам, ама вече е добър ден. Вчера бях на работа и мъжът ми гледа бебока и затова ме нямаше да се появя цял ден. Днес обаче съм тук. Сутринта ходих с бебчо на масажи и гимнастика и казват че вече е идеален, почти му е минало вратлето. И аз много се радвам, че само го мъча горкото - сутрин и вечер само го дърпам напред назад. Вече съм половин физиотерапевт.
Да ви попитам, какво ново си купихте за дома за Коледа? Аз вчера си взих много веселяшка коледна покривка за маса - досега си нямах. Тия дни ще ходим с мъжо за подаръци и ще вземем на Цвети и столче за хранене. Дядо Коледа ще му го донесе. И други разни дрешки и т.н.

# 76
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими добре, че нямаме вашия проблем. Ники не желае да погледне биберон, даже вода като му давам в началото прави физиономия на отвращение като лапне биберона на шишето.
Тази нощ бяхме много спокойни, даже спахме до 8.45ч.
Жане аз нищо не съм взимала за къщата. Първо, че не мога да изляза, второ че къщата не ни е готова (дано до януари да сме готови Praynig)

# 77
  • Мнения: 307
 Мими, махай бибата, сега ще е по-лесно. Мария още не я е отказала и вероятно в първи клас ще ходи с биба  Confused  babyuu
 За дома си изпросих един шкаф за кухнята  Grinning

# 78
# 79
  • Мнения: 307


Ето още един от подаръците на Мария, очаквам и наше бате да се включи. От хобота на слончето излизат 30 пеперуди и трябва да  хванат колкото може повече с мрежите.

# 80
  • Мнения: 307
 Силве, много е сладък! Да му миеш често очичките.

# 81
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm78 тия пеперуди не ги разбрах
Ели с очичките имаме проблем (особено с дясното) и капки слагаме и по 100 пъти ги мия #Crazy

# 82
  • Мнения: 307
   Да не е хванал конюнктивит. Тази зараза се среща в родилните домове. Каквото и да е ще му мине, не се притеснявай. Аз имах впредвид бабините деветини с миенето на очите, синьо мънисто и червено конче, за да не влиза в очи  Grinning.

# 83
  • Мнения: 463
Силве, много ти е сладък мъникът!
Ели, този слон е много готин. Чак на мен ми се приигра.
Аз сутринта се заканих да махна бибата и уж беше без нея. Сега заспа и пак я потърси и аз пак му я дадох. Жал ми стана. baby_neutral

# 84
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аааааааа.
А на мен тази наща позната (лекарката) като дойде да го преглежда ми каза челцето със светена (или чешмяна ако нямам) вода, след като са го виждали чужди хора.

# 85
  • Мнения: 463
Силве, да ти кажа, че май има нещо вярна, защото Йони, особено докато навърши две месеца, се скъсваше да плаче, ако сме имали гости. КАто му измиех очичките се оправяше. Може пък и аз да си въобразявам.

# 86
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми ние до сега гости не са ни идвали да го видят, ама в 16ч очаквам учителката ми по физическо (че с майка са приятелки), братовчед ми си идва от Германия и той утре ще ни посети.....така че ще има доста чужди хора тия дни.
Мими аз вярвам в такива неща. Някога когато съм била малка, така на гости дошли на татко колега и жена му. Когато си тръгвали жената казала на майка да измие всички дръжки на вратите, че мъжа й имал лоши очи. Майка не повярвала, ама щом излезли съм си разревала и докато майка не ги е измила не съм млъкнала. Така, че явно има нещо вярно в тия неща Thinking

# 87
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Вижте какво намерих

# 88
  • Мнения: 674
 Днес съм първааааа! Откога не е било! ooooh!
 Вчера направихме голям пазар. Габи е уредена с 1 куп подаръци от Дядо Коледа. Нали е много послушно дете, та затова..... hahaha
 Ние си имаме плазма, а сега чакам нова маса за хола!

 Айде, похвалих се! Embarassed

 И Габи не използва биби. А през нощта е лесно - вместо да ме буди, си лапа пръстчетата! Laughing Май се разболява или я тормозят зъбки, не знам. Днес ще ходим до педи, че след утре май всички излизат в почивки!

# 89
  • Мнения: 674


 Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт