За проблемната кожа на гърба

  • 13 422
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
На Клиник има продукт точно за този проблем, но нямам представа дали е ефикасен newsm78. ето линк: http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?C … DUCT_ID=PROD74616

толкова ли нямаш работа Laughing чакай да видя в ягодката дали го има, що го изрови сега и него да купувам Laughing

# 16
  • Мнения: 1 733
Солариумът със сигурност ще ти помогне. Аз преди време имах същия проблем. Оправи се от само себе си. Едно лято пък започнаха да ми излизат много пъпки по ръцете. Беше ужасно! Не можех да облека дори дреха с къс ръкав. Оказа се някакъв дерматологичен проблем. Оправих се с разни мазила.
Най-добре отиди на доктор.

# 17
  • Мнения: 121
Zashto ne probvate s tova: http://news.fashion.bg/article/1156/6/virginia_zdravkova_new_product.php

az imah po-svetli petna po kozhata i gyrba. Hodih na dermatolog i tq mi predpisa edna tinktura i ednovremenno s tova da premahvam myrtvata kozha, zashtoto natrupvaneto i ne pozvolqva na izlekuvanata da se regenerira po-byrzo. Koeto ni zabluzhdava, che lechenieto nqma rezultat.
Ta, zakupih si az pyrvo pamuchno kise i tykrah li tyrkah. Posle me "svetnaha" Simple Smile  za tozi produkt. Rezultatite bqha vpechatlqvashti! Vsichko izchezna qko dim...  newsm10
Spored men nqma da vi navredi da probvate s taz rykavichka, oshte poveche, che spored napisanoto ot proizbvoditelite produktyt pomaga pri lechenieto na Psoriasis i se preporychva ot Bulgaskoto dermatologichno druzhestvo 

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
при мен кожата на гърба ми е по-мазна и се появяват от време на време пъпки Sad
как се ползва тази ръкавица и цена ?   Grinning

# 19
  • Мнения: 90
И аз имам такъв приблем ползвала съм хомеопатични но нямаха ефект.По време на бременноста бяха изчезнали но сега 4 месега след раждането ми се появиха пак което ме кара да си мисля че има нещо общо с хормоните но не ми е ясно с кой точно а и през зимата се засилва проблема може би заради дрехите.Но и при мен от слънцето изчезват.Мн е гадно направо отврат май  наистина трябва да се посети дерматолог иначе спасение с козметични препарати няма,

# 20
  • София
  • Мнения: 1 914
Да, слънцето и солариумът помагат, но временно. После става по- лошо, и лекар ми го е казвал.
На мен кожната ми предписа лосион, след него крем Скинорен. Но с него лечението е дълго, няколко месеца. Иначе има ефект. Аз лекувам и по- стари петна, точно от такива пъпки.
По едно време ми предписа и едни капсули, на растителна основа, на Ексфолиак, 2 месеца. Май ми помагаха, понене излизаха нови.  Wink

# 21
  • Мнения: 1 798
Солариумът не е решение, казвам го от личен опит Rolling Eyes
Преди докато ходех редовно лицето ми беше много добре-пъпчиците се изчистиха, но като спрях стана по-лошо и от преди. #2gunfire
ПОчернях солидно, уртикарите намаляха, по лицето нямам пъпки, но по гърба  имам.Аз редовно си ги поразчесвам, а и това е частична причина да не се махат. Confused

# 22
hei privet ot men iskam da kaja 4e i as  imam sa6tiq problem .trqbva da vi kaja 4e otkrih idealnoto lekarstvo ,kazval lekarstvo v skobi za mne to se nari4a BILKA tova e markata a as li4no polzvam za garba sapuna i se kapq samo s nego .deistva mi 4udesno i sam mn dovolna.zna4i govorq za antibakterialniq sapun.e tova e dano da sam ot polza

# 23
  • Мнения: 289
Откакто си правя пилинг всеки ден нямам такъв проблем.. пробвай  Peace

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Пробвай с лосиона и крема на Акне Аут.При мен подейства.
и при мен - само че се появи нов проблем - кожата ми стана много грапава и суха Thinking...като стрях да се мажа , се оправи , де...

# 25
  • Мнения: 5 103
И аз съм в отбора.

# 26
  • Мнения: 803
Лятото имах подобен проблем - целият ми гръб беше в различни по големина пъпки, черни точки и т.н. Ходих на дерматолог, тя нищо конкретно не ми каза - било на нервна почва, да избягвам стреса и т.н. Изписа ми ментолов спирт за почистване и някакъв антибиотик (съжалявам, не помня името). Ефект обаче нямаше. Мазах се редовно, сутрин вечер, след баня. Нищо не ми помогна. После си изчезнаха от само себе си. Сега се появява 1 на няколко месеца, ама не се оплаквам.

Общи условия

Активация на акаунт