По-високите обезщетения за майчинство – зле за растежа

  • 1 215
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Tsvety
Аз доколкото знам в Европа и Америка има много повече стимули за хората,пожелали да имат дете,а нито населението им драстично е намаляло,нито са обеднели чак толкова.Вместо да се радват,че на тия трудни времена в България има хора,които се решават да имат деца,и то да ги възпитават точно в тази абсурдна държавица,те се чудят как да ни стъпчат и да ни направят зорлем емигранти. Imp


Ей точно това исках да кажа. На запад кво, бедни са щото имат високи майчински ли, що ли? Егаааааати глупостта.

# 16
  • Мнения: 2 142
Hands Clap Бравос! Много ми харесва идеята да плащаме за всяко родено дете данък, мисля че само това може да вдигне икономиката ни на крака! Хвала на таквиз здраво мислещи жени! Каво сте ми се размързеливили и хленчите, не стига че не работите, а ви дават пари, пък ви били малко! Освен това голяма е опасността много жени да зарежат работата си, за да отглеждат деца! fingerscrossed

И това ми било държава, която се грижи за населението си!
За съжаление все по-малко млади хора ще останат тук! Това си е жалката истина!

# 17
  • Мнения: 2 584
това вече е супер наглост от страна на управляващите, до миналат година тръбяха че раждаемоста е намаляла сега пък данък за децата, и знете ли защо е така, 1 защото вместо да  #2gunfire ние ги оставяме да правят каквото искат с надеждата че ще се оправим някога и 2  
http://dnes.dir.bg/LISTS/DNESNEW_DIR_MIDDLE_TOP/news_622388.php
 е за това ще плащаме ние.

# 18
  • Мнения: 532
Само закон за забрана на раждането ще ви оправи вас.Какво сте се разраждали и си мързелувате по цял ден и така години на ред.Не ви ли е срам.После като се върнете на работа да започнете да си внасяте по - високи осигуровки ( по желание ) , за да има какво да карат , ползват , облагодетелстват  онези чудовища в парламента.За да им е по - лесно да измислят такива ЖИЗНЕНОВАЖНИ закони. Честито на всички майки. Раждайте пак в любимата си родина. Тя милее за вашите деца.
ПС:Извинете ако не се разбира какво искам да кажа , но съм доста напреднала с емоцията.

Общи условия

Активация на акаунт