Какви дънки ще се носят?

  • 7 378
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496
На мен ми се струва, че високата талия скъсява краката  и ханша изглежда по-ниско отколкото е всъщност. Rolling Eyes
Моите дънки са като показаните от Василиса.  Flutter

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса Умница  много ми харесват показаните от теб дънки, ама не са ли чарли  Embarassed newsm78 Аз точно с такъв модел най-се харесвам, понеже са ми по-пълни прасците и идеално се прикриват с тази кройка, тъй че модни или не - аз съм с такива bowuu
Абе, и аз мислех, че е чарлстон, ама не било.  newsm78 Има ги в различни варианти - и по-тесни, и по-широки долу. Общото е, че от коляното нагоре са много тесни, а тип чарлстон панталона е с по-широки крачоли - от долу до горе.
П.П. На мен ми отива бабешки високата талия.  Laughing Много висока талия не знам - и без това структурата на тялото ми е с висока талия, да не стана много дълга по средата.  Joy

# 32
  • Мнения: 17 407
Показаните дънки с висока талия на мен са ми супер смешни. НЕ знам имали жена, на която биха стояли добре( манекенките на снимките ми изглеждат с огромни ханшове). Откога талията до пъпа се нарича бабешка? От тези дето се харесват с ниска талия, повече от половината май нямат огледала. Просто се огледайте по улиците Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 965
Вчера си купих такива дънки - толкова дълбоки но с измама - изглеждат като дънки тип цигара с много ниска талия  (и с  гайки за колан) и в тях все едно е загащен корсет  Mr. Green
Стоят просто фантастично  Hug
Мисля че на всички панталони с висока талия един колан много ще ги отвори  Flutter

# 34
  • Мнения: 1 179
Определено са си за високи и слаби жени. Но от друга страна, високата талия издължава краката, така че може би и на по-ниски ще стои?  Thinking

Според мен издължаването идва от дължината на крачолите, а не от талията  newsm78 Имам предвид, че примерно 7/8- ми панталон скъсява краката, за разлика от дългия до долу

# 35
  • София
  • Мнения: 6 798
Вчера си купих такива дънки - толкова дълбоки но с измама - изглеждат като дънки тип цигара с много ниска талия  (и с  гайки за колан) и в тях все едно е загащен корсет  Mr. Green
Стоят просто фантастично  Hug
Мисля че на всички панталони с висока талия един колан много ще ги отвори  Flutter
ОТКЪДЕ?  Praynig Praynig Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де - висока талия, НО да кажем ще носиш въпросната талия с риза. Загащена ли трябва да е? щото иначе каква е логиката?
Гледам и на снимките - горната дреха е пъхната във високата талия? Не стои ли на бубуни newsm78

# 37
  • Мнения: X
Добре де - висока талия, НО да кажем ще носиш въпросната талия с риза. Загащена ли трябва да е? щото иначе каква е логиката?
Гледам и на снимките - горната дреха е пъхната във високата талия? Не стои ли на бубуни newsm78

Предполагам,че въпросната риза е от типа боди.Нагоре е риза,а надолу боди.Не можах да намеря изображение,но не може да не сте виждали по магазините.Много са удобни,защото няма притеснение или неудобството,дали ще ти излезе ризата от панталона.

# 38
  • London, baby
  • Мнения: 800
2 дни съм обикаляла магазините за дънки, навсякъде едно и също - тип цигара. Как може всичко да е масово, днес по случайност си намерих, от Зара- детски.

# 39
  • Мнения: 17 407
Мда, и аз си купувам детски на Зара Wink

# 40
  • London, baby
  • Мнения: 800
Мда, и аз си купувам детски на Зара Wink
Hug мислих, че съм единствената. мойте са за 13-14 годишни  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 17 407
ДА, не че да се хваля, ама стават ми, даже са ми леко широчки и длъжки- 160 съм висока Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 7 798
ДА, не че да се хваля, ама стават ми, даже са ми леко широчки и длъжки- 160 съм висока Mr. Green

Дренка, а за колко см. талия са детските дънките ? Не съм се сещала да проверявам за детски дрехи, защото си мислех, че няма подходящи модели.

# 43
  • Мнения: 1 277
ДА, не че да се хваля, ама стават ми, даже са ми леко широчки и длъжки- 160 съм висока Mr. Green

Дренка, а къде се намира магазинът? Може да ми излезе късметът и  да си намеря дънки, които да не се налага да скъсявам.

# 44
  • Мнения: 17 407
Аз пазарувам от Пикадили Чаталжда- 2ет. НЕ знам см талия,  гледам ръст 158, но са ми леко широки. Скъсявах обаче, не избягах от това Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт