В снега и със шейна Юлчето прекосява града

  • 11 457
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 444
Isi   bouquet
ronkis Бързо оздравяване! Praynig Hug
Дю: Хубаво сте се попързаляли с шейната.  Peace
Едната баба ще ни подарява шейна за Коледа, дано остане сняг до тогава, та поне да я севтосаме.
Попова Heart Eyes Hug Heart Eyes
Синеоче: И аз и мъжо сме с такава юздичка, аз имам разстояние м/у зъбите, а той не. newsm78

Мамита, пробвахте ли новите Памперси с Bath Lotion? Ние по изключение сменихме Либерото с тях и май са доста добри. Обаче има два вида от тях. Едните са обикновени, но с лосиона, а другите са с разтегателни лепенки, много са удобни. За сега не изпускат и май ще си останем с тях. Peace
На Дани май му тръгнаха и последните четири кътници. Явно още са в зародиш, но на няколко пъти както си яде, изплаква и ми показва зъбките. Пак безсънни нощи се очертават. ooooh! Tired

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 22:11 от Nanny

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Е, ми Диди, сори ама не помня, бе мацко  newsm78 Прости миииии, от възраста  е сигурно  #2gunfire
въобще няма какво да ми се извиняваш, аз с шеговит тон го написах и не бях сигурна как ще го разбереш Hug  bouquet
Ние бяхме навън и после ще кача снимки Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 18:01 от didka_81

# 18
  • София
  • Мнения: 619
Извинявай isi kam!  PraynigИскам да кажа може би като едно голямо оправдание,че не съм направила "забележката" относно правописната грешка в предишната тема  с цел да обидя isi kam.Писах и на лични на isi.
Moля не ме смятайте за злодей!!!Аз съм от готините мацки  Blush
Приветствам страхотните темички които прави тя и в никакъв случай не го направих с някаква умисъл за това да я нараня!Исках да кажа на всички това,а другото оставям за личното съобщение по-между ни!

# 19
  • Мнения: 708
Извинявай isi kam!  PraynigИскам да кажа може би като едно голямо оправдание,че не съм направила "забележката" относно правописната грешка в предишната тема  с цел да обидя isi kam.Писах и на лични на isi.
Moля не ме смятайте за злодей!!!Аз съм от готините мацки  Blush
Приветствам страхотните темички които прави тя и в никакъв случай не го направих с някаква умисъл за това да я нараня!Исках да кажа на всички това,а другото оставям за личното съобщение по-между ни!
Умишлено не продължих тук да пиша за това. За да не внасям лоши чувства. Не правя трагедия от това. Знам ,че не си злодей ,но ми влезте в положение и аз съм човек и излизам от релси. Имам все още проблеми на главата не пиша за тях за да не ви натоварвам . Много пъти съм правила грешки ,но момичета винаги са ми писали на лични и никога не съм го правила на въпрос.Напротив благодарна съм им. Но стига вече нямах намерение да пиша за това .Обичам ви всички и винаги съм обичала добрия тон,за това  smile3505 все едно никога не е ставало. newsm10
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
п.с.ronkis Бързо оздравяване на малкия сладур. Казвам го с най-добри чувства повярвай ми напълно знам какво ти е. Hug

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 18:08 от isi_kam

# 20
  • Мнения: 1 341
Хоп и аз в новата темичка.
Иси, благодаря.
Нека само с хубави емоции пълним темичката. Бързо оздравяване на всички бони.

В миналата темичка стана въпрос по колко течности пият дечицата. Ема пие по много малко вода или сок, чак взех да се притеснявам. Попаднах на една тема в Кърмаческия, в която се пише, че децата които не приемат достатъчно течности им се забавя умственото развитие. Не знам колко е това "достатъчно", но се водя по Ема, а след като тя не желае, не я насилвам, а и няма как да стане. Вчера изобщо не е пила нито вода, нито сок, само кърменето сутрин и вечер.  Rolling Eyes Днес пи малко сок и то с 300 зора, не им е фен.

Дидка, ще поднеса по-солидна почерпка, но нека е утре, нещо хич не ми се търсят разни вкусотиики сега...  Wink

И ние излизахме днес, цялото семейство с кучето. Нямаме още шейна за Ема, тя не можа да ходи добре, защото я облякох със зимната екипировка и едни апрески...никаква я нямаше в движенията, само залита.  Joy

Лека и мека вечер.

# 21
  • Мнения: 845
И аз така се надрисках, че нямам думи. Два дни преди РД съм болна  #Cussing out Сега няма да имам гости и подаръци  smile3518 Боли ме гърло и имам Т  tantrum
Добре, че имам добричък батко и сега се къпят двамата с Венци. Не е за пръв път де  Wink Но ми е едно кисело....Няколко дена преди това нищо не ми се правеше. С такова усилие готвех  Tired В голяма дупка съм  Mr. Green
Ронка, сори че пак за лоши неща пиша, но..........ама те надявам се да са за 2-3 дни  Wink
Искам да ви питам нещо момичета. Започнах да давам вече нормална храна-като консистенция на Венци. Е, разбира се, нещата ги режа на дребно. Но вече не пасирам - дори и с вилица. Дали греша?  newsm78
Ронка, не се притеснявай, нали в кърмата имам водичка  Hug Венци пие за 24 часа - 200 мл. вода и 150 мл. сок или чай.
Честита придобивка! Със здраве да си я ползваш!
 Мен, май Дядо Коледа тая година ще ме подмине.  Crazy Нашият батко иска хубав мобилен. Та така паричките на Дядо Коледа ще се инвестират по децата  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 867
Нани, щом не ви пречат юздичките Hug Аз не си спомням всъщност защо ми я махнаха newsm78 май за растоянието м/у зъбите.

Нита и ние бяме в Джъмбото в събота как не сме се срещнали. Бяхме Дядо Мразовци и накупихме два чувала с играчки. То как да не се изкуши човек ама покрай подаръците и сума ти дребни работи.

Аз си пожелах на Дядо Коледа скромно желание - ботушки. И ще ходя утре да си ги купя. Кеф ми е много Grinning Grinning GrinningВчера се рових цял ден в Красива мама и изчетох цялата тема за ботушите. Направо си промених мнението поне 4 пъти какъв модел да са, но вече реших. Сега да го намеря само...

Иска, поздравления за прекрасните ни теми! Винаги съм го казвала, чудесна си. Аз трябва да подбера и кача една хубава снимка на Лора, че няма време, за калндара.

Етиии, как да грешиш! То е крайно време вече. Лора откога яде едра храна. Да не мислиш че на яслата ще му дробят всичко.

Отнсно работата, какво да кажа. Наистина е важно човек да си намери своята си, която да обича и да се чувства добре на работното си място. Все пак там е цял ден. Аз досега честно казано се мотам 4 години. Но сега започвам на 14 януари нова работа. Не казвам от суеверие нищо, но искрено се надявам този път да е успешна и най-вече да ми носи удовлетворение и да е "моята" работа. Пожелах си я, както каза Диди за магичестката пръчка и то взе че стана. Сега да видим на практика как ще е.

Хайде стига, отнесох се!

# 23
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Само да се запиша и аз,Иси  bouquet,не ми се пише,от днес сме на антибиотик,добре,че взехме секрет за посявка,защото се оказа,че този вид стафилококи са резистентни към цели шест антибиотика,горещо препоръчвам на всички на които педиатртите най-безотговорно предписват антибиотици,не тровете децата си,искайте си изследвания!

# 24
# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 089
Е, момичета, сдобих се с чисто нов, не дотам красив крак - надут и отекъл, брат ми каза, че е като на Попай моряка hahaha... но пък добре сложен, т.е. идеално изправен. Направо все едно е друг крак, и на вид и на усещане Confused Сега ще трябва да свикваме заедно.
Иначе и док и аз сме доволни от резултата. Peace Сега следват повече разходки, за да свикна с "новата придобивка".

Етко, и ние ядем на едро. За какво са тези зъби Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 708
Само да се запиша и аз,Иси  bouquet,не ми се пише,от днес сме на антибиотик,добре,че взехме секрет за посявка,защото се оказа,че този вид стафилококи са резистентни към цели шест антибиотика,горещо препоръчвам на всички на които педиатртите най-безотговорно предписват антибиотици,не тровете децата си,искайте си изследвания!
точно ама точно така. На Валери му бяха предписали бисептол,но аз не го дадох с мисълта да го оправя с хомеопатия ,но след като цяла седмица не му спадна Т му направих антибиограма и тогава вече не бяха стрептококи пневмоная ,които преди 15 дена бяха открили ,а вече бяха стрептококи тип "Б" ,които ако не се лекуват удрят в сърцето и бъбреците.Избрах по-малкото зло дадох АБ ,защото както при пиги само 2 АБ   не бяха резистентни.
А аз да питам мамитата с по-големи деца ,кога настъпва сега пубертета. Моя Марти вече питал баща си как да каже на момиче ,че иска да му стане гадже  Mr. Green .Аз на тяхната възраст май не спомням такива неща.
Оф моя сега ме боядиса и сега съм петниста хиена  Crossing Arms

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 089
Иси, не се чуди  какво му е на човека - влюбен е Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 298
Синеочка късмет и на теб на новата работа  Peace
Ти като е сополива Лорка водиш ли я на яслата?

Нан честито крак! И как е сега стъпваш ли? Боли ли?  Thinking

Ние утре сме при нашата хомеоПатка  Joy да дава некви капчици че мн течем  ooooh!

Бай ...

# 29
  • Мнения: 15
Момичета,предпразнично започнах диета,та после да не стане страшно.Вижте най-добрият ми резултат до сега Party
http://www.picvalley.net/u/219/54732_039.JPG

Общи условия

Активация на акаунт