Златни малини - алтернативни форумски номинации

  • 20 369
  • 366
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 841
Аз отделям всеки месец от заплатата си, която получавам срещу публична реч за едно отделение в една болница. С моите и на други момичета усилия сме направили това, което вие правите с един бал. Това достатъчно ли ти е, а? А?

 #Crazy Лелеееее, никога не съм си и представяла, че има хора, които ще тръгнат ДА СИ МЕРЯТ не друго, а благотворителността  ooooh! ooooh! ooooh!

# 316
  • Мнения: 183
Ти моя ник не го мисли,погледни твоя.. Трябва да те номинирам за гениалност,защото си прогресирала като си измислила цели две букви. И в случая единственото дърво си ти,ама те хората са си казали.. Като не знаеш,не говори. Съветвам те да ги послушаш.  hahaha

Ама, той ника на Мю е от 7 (седем) букви.Така че, добре си знаеш, че не трябва да говориш, ама пак те напъва, нали?

# 317
  • Мнения: 1 224
Ти моя ник не го мисли,погледни твоя.. Трябва да те номинирам за гениалност,защото си прогресирала като си измислила цели две букви. И в случая единственото дърво си ти,ама те хората са си казали.. Като не знаеш,не говори. Съветвам те да ги послушаш.  hahaha

Ама, той ника на Мю е от 7 (седем) букви.Така че, добре си знаеш, че не трябва да говориш, ама пак те напъва, нали?
Ти пък от къде се обади,като никой не те е викал ? Каква се явяваш,армията на спасението ли ? Вместо да се занимаваш с мене и да ми се правиш на остроумна,седи си гледай децата ,че току виж си ги изпуснала и станали умни като тебе Wink  Mr. Green

# 318
  • Sf
  • Мнения: 808
Тополинке, намери с кого да се закачаш? Или по-скоро нямаш чувство за хумор. Или ти е топло, или си по топлинки, или си топола кръшна?

Сподели повече за себе си  Grinning Като за добре дошла  Grinning

# 319
  • Мнения: 677
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас - Toppolinka.
Малко изпросено, но все пак заслужено. Честито!

# 320
  • Мнения: 183
Ти моя ник не го мисли,погледни твоя.. Трябва да те номинирам за гениалност,защото си прогресирала като си измислила цели две букви. И в случая единственото дърво си ти,ама те хората са си казали.. Като не знаеш,не говори. Съветвам те да ги послушаш.  hahaha

Ама, той ника на Мю е от 7 (седем) букви.Така че, добре си знаеш, че не трябва да говориш, ама пак те напъва, нали?
Ти пък от къде се обади,като никой не те е викал ? Каква се явяваш,армията на спасението ли ? Вместо да се занимаваш с мене и да ми се правиш на остроумна,седи си гледай децата ,че току виж си ги изпуснала и станали умни като тебе Wink  Mr. Green

Засегнах се на двубуквие

# 321
  • Мнения: 6 029
Топполлиннкке, я се осъзнай, бе мацко. Повече секс, но и повече алкохол!

# 322
  • Мнения: 1 113
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас - Toppolinka.
Малко изпросено, но все пак заслужено. Честито!


Мне, Сопрано, тя е в главната си роля.
Тополинке, с теб само след повикване ли може да се общува във форума?

# 323
  • Мнения: 1 072
Топполлиннкке, я се осъзнай, бе мацко. Повече секс, но и повече алкохол!

Джуло, така ли се възпитават 12-годишни.

Мила ми Тополинке, осъзнавам младежкия гняв, разтуптял все още детската ти гръд. Импулсивността е добро качество при младите, понякога. Но да се заяждаш със злобни лелички е causa perduta. За да се подготвиш за такова сериозно житейско изпитание, трябва да се четат книжки, да се учат уроци по психология и да се трупа речников запас.

И въпреки това полемиката не се отдава на всеки. Може и да не победиш в словесната битка. Но поне няма да изглеждаш прост.

# 324
  • Мнения: 1 224
Топполлиннкке, я се осъзнай, бе мацко. Повече секс, но и повече алкохол!
Не ме мисли мен,Джулииииииииии  Flutter
Тополинке, с теб само след повикване ли може да се общува във форума?

Зависи кой ме повика Simple Smile

# 325
  • Мнения: 677
Тополинке, ти ли си на аватара?

# 326
  • Мнения: 6 029
Ауууу то било на 19!!!! Мило момиче, излизай повече с приятели, заеби форума с изтрещелите и злобни лелички, моля ти се. Влияе зле на психиката на тийнейджърите.

# 327
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тополинке, ти ли си на аватара?

Естествено, че не е тя. Има противоречие между аватар и титла. Освен, ако не е рускоговоряща.

# 328
  • София
  • Мнения: 900
Има ли номинация
дърти кумпитентни ветеранки  newsm78

Пуууу - изедохте момето  Laughing Laughing Laughing

# 329
  • Мнения: 1 224
Топполлиннкке, я се осъзнай, бе мацко. Повече секс, но и повече алкохол!

Джуло, така ли се възпитават 12-годишни.

Мила ми Тополинке, осъзнавам младежкия гняв, разтуптял все още детската ти гръд. Импулсивността е добро качество при младите, понякога. Но да се заяждаш със злобни лелички е causa perduta. За да се подготвиш за такова сериозно житейско изпитание, трябва да се четат книжки, да се учат уроци по психология и да се трупа речников запас.

И въпреки това полемиката не се отдава на всеки. Може и да не победиш в словесната битка. Но поне няма да изглеждаш прост.
Това като майчин съвет ли да го приема? Прави ми впечатление , че сте като стадо. На където тръгне единя , натам тръгват и другите с рогата напред,независимо на място или не ,но е задължително всеки да цвръкне по нещичко,колкото да не изпусне. Не си прави труда да ме съветваш.. Интересно ми е,ако вие сте от другата страна,тогава какво ще правите. Защото както каза едно момиче с доста добър "речников запас", много сте смели,защото се нахвърляте 10 човека срещу 1 Simple Smile Както тръгне единя,подскачат и другите,че ако единя се изложи,да има кой да замаже вместо него. Продължавайте в същия дух,гледката понякога е наистина комична. Предполагам , че в собствените си очи изглеждате много силно "развити" умствено,но повярвайте ми,отстрани гледката е друга Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт