ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!(4)

  • 13 275
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 941
Такааааа - за да се предпаза от кЪвги - предупреждавам - приемам само похвали и съвети - критики ТЦЪ!  bowuu
Въпрсния материал ще е представяне на ДБМ Пазарджик в официалния сайт на ДБМ - линковете които са в синьо - работят ( но е и тук разбира се) има за дооправяне - така че давайте! ама пак моля във форма на съвет, не на критика  Wink


стр. 1


стр. 2

Ако не се чете си свалете снимката и си я зуумнете   bouquet

# 256
  • Мнения: 941
не мога да разбера вие по-мързеливи ли сте станали или по-добри, та няма и дума забележка към написаното от мен  newsm78

Отдолу на статията е добавено:

Майки по призвание, които лично са ангажирани към дейността на дружеството:
Елфина(Яна), Winter(Лилия), soniamari(Соня), bobi_min(Боряна), palikarova(Ваня), Ted_(Теодора), Mother-of-pearl(Гергана), Belladona (Ваня), Nellina (Нели), Vivi75, Stefaniva, Gwen, Vivi333, Ember и много други.

Координати на майки от движението от гр. Пазарджик:
Яна Плачкова  0885/ 33 93 11
Соня Марина  0887/ 41 30 54
Лилия Кондева  0887/ 49 97 22


Ако съм пропуснала нещо, сега е момента да ме коригирате   bouquet
Остана само да се добави линк към материали за почистването на градската градина! Лиляяяяя....

п.с. Сонче, ако имаш материали или линкове за посещенията и даренията в Лесичово и - подай ги насам   bouquet

# 257
  • Мнения: 2 577
Гери, ето линк - скоро ги качих. Има и още, но са все детски личица и то в близък план, за това само тези:
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/4
Всичко си направила както трябва, не сме мързеливи  bouquet

# 258
  • Мнения: 941
Брееееййй ,момичета к'ъв зор докато намеря снимка където да сме повечко мами  newsm78 и да не сме на маса  Joy

Следващия път задължително да се снимаме ЗАЕДНО И ВСИЧКИТЕ и не на софра!

Все пак ако някой изнамери такава снимка нека я сподели.
Засега имам една от базара (там сме Соня, Паликарова, аз и двете деца от дома в Брацигово) една от посещението в приюта (с Яна, Беладона, Малина и деца) и една от последната среща в клуба на дейците (ама масата е пълна с бутилки бира и воно  Embarassed )  - хелп ми   bouquet

# 259
  • Мнения: 529
 Rolling Eyes май няма снимка без софра

# 260
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Такааааа - за да се предпаза от кЪвги - предупреждавам - приемам само похвали и съвети - критики ТЦЪ!  bowuu

Grinning Grinning Grinning А от мен приемаш ли?
Не мога да прочета текста, как точно да го увелича?

Използвам постинга за да попитам - какво стана с картичките в Брацигово? Имате ли информация?

# 261
  • Мнения: 2 214
Гери статията я търся още Sad но ще я намеря.
Аз не смея да критикувам познавам те добре Grinning
А и знаеш че стила ти на писането ми харесва.

# 262
  • Мнения: 941
Цитат
не мога да разбера вие по-мързеливи ли сте станали или по-добри, та няма и дума забележка към написаното от мен

Всичко си направила както трябва, не сме мързеливи  bouquet

Тъй че  newsm68 ......очакваме само статията за почистването и ако някой има някъде скрита  Winkснимка на повече мами, но не на софра.....и приключваме с въпросната статия  newsm10

Гответе се скоро да ви затрупам с идеи за великденския базар   bouquet

п.с. Снежи, сваляш си снимката-стаия и с която и програма да я четеш си има зум (ZOOM - лупа) ...., а Яна (Eлфина) ще ти отговори за картичките в Брацигово

# 263
  • Мнения: 2 336
Кога се пада Великден, защото майките от другите градове четох че се готвят за Мартенки базар -но в кой град беше  newsm78

# 264
  • Мнения: 941
na 27 април - знам че Цветница е на 20 април, така че седмица алед него   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 336
na 27 април - знам че Цветница е на 20 април, така че седмица алед него   bouquet
newsm10

# 266
  • Мнения: 2 577
Ето ме и мен - все по-болна - кашлям като магаре, малчо го крепим, дано не се влоши.
Снежи, аз ти писах на няколко пъти - никой не ми отговаря на тези пусти телефони...
Когато сме говорили последно с директорката я помолих ако някое дете няма картичка да ми се обади. Тя още тогава ми каза, че едва ли ще остане дете без картичка. Не се обади и тя.
Надявам се, че всичко е наред. В понеделник пак ще се обадя.
Гери, има една снимка в албума на Беладона - там сме доста мами на една от снимките. Разгледай албума. Hug
Трябва да се уточним за 1 март за мартениците и да си разпределим домовете. За момента вива333 предложи да направи мартенички за бебешкия. Трябва да мислим и за останалите домове.
Доста майки може да изпратят и от другите градове мартеници - има ли  тук жена, която може да прави мартенички. Миналата година Ива беше направила супер мартенички - ще питаме и нея.
Лили, действай за партито в бебешкия. Имам една проходилка за там. Обади ми се да ти я дам ако ходите. Дано само не са в грипна, че с цели месеци са затворени.
При първо хубаво време отиваме в Брацигово. Може още тази седмица - стига малко да се оправи времето и да сме здрави.
Айде, отивам да лягам. Tired

# 267
  • Мнения: 2 214
Гери намерих статията за акцията, но в къщи нямам с какво да я сканирам, ще го направя в понеделник ако всичко е наред.
Еми днес толкова страшно падна, че направо ми изкара акъла, мислих че ще умра.
Никога ама никога, колкото и да съм мислила че мога да обичам, не съм предполагала, че мога толкова много. Колко щастие носи майчинството, но заедно с това колко .....
Остарях днес поне на 5 години.
Добре че освен доста одран нос, няма му нищо.
 P.S Направих първата хубавинка за пазара, остана да намеря една шепа слама и ще ви я покажа!

# 268
  • Мнения: 227
 Момичета,аз мога да направя около 150бр. мартеници,но ще ви помоля да се уточните какви,колко и за каква възраст,защото на мен проблема ми е във времето,все не ми достига да му се не види ... и колкото по рано,толкова по добре ще се справя,ако приемате помощ - насреща съм  Hug

# 269
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Нямам думи да ви опиша какво щастие беше днес на кръщенето на сина ми. Както каза Лили - не съм си мислила , че толкова мога да обичам и да страдам за някой. До болка обичам детето си - страдам, че е  болен, радвам се до болка за днешното събитие. Днес Божидар стана християнин. Рева през цялото време, но кръстникът му е човек, с който можем да се гордеем и само мога да си пожелая моят син да следва неговите стъпки. Чувствата ми са ....Всички майки знаят какво е,а  и не само майките. Наистина не съм вярвала, че мога да изпитвам такива чувства, Лили, права си.
Като е болен - аз съм болна, като е нещо хубаво, аз съм два пъти по-щастлива....какво ни чака занапред с тези наши ангели? Heart Eyes
Снимки по-късно ще ви дам!
Надявам се всички вие да изпитате това, което изпитах аз днес! Не един път - много пъти. Пожелавам си още веднъж поне да кръстя мое дете, поне още веднъж, дано и повече!
Пожелавам и на вас! Работетет за повече от едно дете! Желая го на всеки!
Синът ми стана християнин! Казва се Божидар! Да е жив и здрав! И всички дечица! Господ да ги пази!
Щастлива съм!

Общи условия

Активация на акаунт