Първи впечатления от Токуда

  • 2 379
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Въх преглед 40 кинта? Видеозонът май навсякъде е толкова, ама обикновен преглед... малко солено ми изглежда. Другият вариант е да минавам през касата, с което никак не ми се занимава. Ще си помисля по въпроса. Благодаря за бързата реакция.

# 16
  • Мнения: 85
Аз говоря за преглед на бременната жена, сигурно ще е по-обстоен. Иначе - касата, измисляш оплакване , талон за там и т.н.

# 17
  • Мнения: 304
Да, ясно ми е за касата. Винаги можеш да поискаш просто профилактичен преглед. Ще се обадя да попитам за небременна жена колко струва прегледа. Дано да е под 30. Ако е под 30 директно отивам там, няма какво да го мисля.

# 18
  • Мнения: 238
Бременна съм и ходя на прегледи и женска консултация в Токуда в момента.
Плащам 15 лв на преглед + 5 лв за видеозон, ако има такъв.
Вчера бях на фетална морфология - 60 лв.
Записала съм си час по Здравна каса за Януари и тогава няма да се плаща нищо. За съжаление това им е слабото място - хем работят със ЗК, хем можеш да си вземеш час чак след 2 месеца.  Confused
Както някой написа - пълно щастие няма!
Иначе болницата е прекрасна - само ще спомена, че тоалетните в коридора (не по стаите) са пълни с електроника и имат подгрявани тоалетни чинии  Laughing

# 19
  • Мнения: 568
аз също живея близо до този болница, а колко струва преглед там ако примерно детето ти е с обрив и джи пи то липсва? Има ли надеждни педиатри?

# 20
  • Мнения: 4 555
аз също живея близо до този болница, а колко струва преглед там ако примерно детето ти е с обрив и джи пи то липсва? Има ли надеждни педиатри?
Да, педиатрите са супер.
Ако прегледът е без направление, беше някъде 20-30 лв, но не помня много точно, не ми беше точно това в главата.

pita4, много добре сте се ориентирали за раждане  Peace
И аз раждах в Токуда, не мога да си представя по-добра болница.

# 21
  • Мнения: 85
И аз съм много доволна и възхитена от болницата.
Водих детето в очната клиника.
Отношението беше рливетливо и приятно.
Чисто и светло.
Само дано да не посещаваме често. Mr. Green
Защо - ако само за раждане ........

# 22
  • Мнения: 1 409
Наистина са страхотни.
Ето моите впечатления от тази болница http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208538.msg4512243#msg4512243
Успех и леко раждане   bouquet

# 23
  • Мнения: 134
ТАКА КАТО ГЛЕДАМ КАКВОТО Е ИМАЛО ДА СЕ КАЗВА ВИЕ СТЕ ГО КАЗАЛИ ..........СТРАХОТНИ СА   bouquet
Наложи се да ме оперират тази година март месец доверих се на Д-р. Карагьозов горещо го препоръчвам на всички (и младия и стария,че те са двама) хора здраво стъпили на земята който знаят защо са там , повечето от тях не се прибират и пои-къщите си с една дума професионалисти   bouquet
сега съм бременна и ме е яд че живея толкова далече от Токуда с удоволствие бих родила там Peace

# 24
  • Мнения: 2 660
Аз пък съм очарована от професионализма на медицинския екип, координацията на работата им, апаратурата, знанията, квалификацията им! Огромно благодаря от мен! За мен тази  болница на първо място разполага с прекрасни специалисти и хора, на които можеш да довериш живота си!  bouquet

# 25
  • Мнения: 454
аз също живея близо до този болница, а колко струва преглед там ако примерно детето ти е с обрив и джи пи то липсва? Има ли надеждни педиатри?
Да, педиатрите са супер.
Ако прегледът е без направление, беше някъде 20-30 лв, но не помня много точно, не ми беше точно това в главата.

pita4, много добре сте се ориентирали за раждане  Peace
И аз раждах в Токуда, не мога да си представя по-добра болница.
Първичен преглед е 30 лева, а вторичния 25.

# 26
  • София
  • Мнения: 627
Аз родих със секцио там-страхотни са !!!Всичко е на много високо ниво.Нямам забележки.

# 27
  • Мнения: 2 199
Скоро животът на моя позната беше СПАСЕН в тази болница.
Става въпрос за сърдечно-съдова хирургия.Ходила съм на свиждане 2 пъти за месец...толкова ми беше разрешено(за сравнение в друга болница си ходя когато си искам на свиждане, но в Токуда, всичко е под контрол....) Работят със здравната каса!
При първото ми свиждане там, просто си казах, че един ден живот и здраве искам да родя там   Blush Hug
Адски мили, стаите са чисти, телевизори и т.н спокойно...
Техника и технологии, дам японците знаят в какво да инвестират  Peace

Общи условия

Активация на акаунт