Спукаха ни гумите на колата!

  • 9 070
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Развий им игличките на винтилите...ше им излезе по-скъпо от колкото ако само ги спукаш. Сложи ...всъщност натикай в гърнето на някоя от колите им мощна пиратка...и до второто кръстовище карай след тях (че да се посмееш)  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 943
Направо вече не издържам.Каква е тая българска работа,не знам!Тия вярно като някакви Богове ли се изживяват... ooooh!.Бих направила всичко възможно,за да си получат заслуженото,ако трябва на 100 места да трябва да ходя.Да не са господари на живота ми или на квартала...айдееееее..... #2gunfire

# 62
  • Мнения: 183
на мен не са ми пукали гумите,но т.к. живея в къща и лятото имахме 2 коли<моята и на мама> и те седят на паркинг,но се случва с багаж да спираме за по час пред нас,еми съседите постоянно спираха пред нас при положение,че ако ние спрем пред тях става голям скандал,чак и съвети ни даваха как да си паркираме колата и най-чудното е,че в момента в които брат ми си дойде от Америка<той е бая едър,не дебел а едър и висок> и веднага си вкараха едната кола<държа да отбележа,че им позволихме да си направят гараж до оградата,които ползваха за стая #Cussing out> и откакто брат ми си дойде вече не си спират колата пред нас....но лятото беше ужас,точно когато ти трябва това място те решават,че трябва да се разпореждат #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
иначе аз на твое място-щях да им спукам гумите #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outда видят какво е,сутрин да не може да си свършиш заплануваната работа Sick Sick Sick

# 63
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
върху тревни площи не се спира

# 64
  • Мнения: X
така ли? Май на някои хора трябва да им се припомни ThinkingТе само дето на главата ми не искат да спират,та камо ли да ги е..е за тревните площи.Толкоз кОлтура от хора дето само не си серат през терасите,нимож очаква.

# 65
  • Мнения: 4 916
Една тухла на предното стъкло за тези с "техните" места  Peace

# 66
  • Мнения: X
Моите пък преди време си бяха сглобили на местата за паркинг гаражи от ламарини,които си заключваха,слава Богу,че после ги накараха собственоръчно да си ги съборят. Преди това пък си пишеха номерата на колите на асфалта пред мястото за паркинг.Голямо чувство за собственост,еййй. Пък за онези,дето са си паркирали трошките,които отдавна са спрени от движение на ключовите места,нямам думи...

# 67
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Не винаги става номера с отмъщението. В моя вход има поне 3 семейства, които претендират да си паркират под прозорците и ако може от терасата да скачат в колата си Confused Ако някой ми нареже гумите няма да знам у кой да запратя тухлата Rolling Eyes...сигурно трябва наред да хвърлям или една вечер да дебна от някъде и да ги снимам с камера...макар че по закон никой няма право да бъде заснемам без негово съгласие....и съответно няма да се признае за доказателство.

# 68
  • Мнения: 6 167
....
 Кажете според вас какво трябва и можем да сторим, за да се спре това?!


Намери си място или извикай полиция. Едва ли нещо ще направят, само неприятности с прости хора ще си навлечете.
Аз живея в центъра, татко ми беше инвалид 100 процента и имаше паркинг място на паркинга ( напълно законно от общината право), което беше преградено с един синджир. Когато почина, същия ден,  собственичката на магазина срещу неговото място видя некролога и разби вратата на колата, за да ни принуди да я вдигнем веднага.  Не утре, не вдругиден. В деня, в който почина. На следващия ден си беше паркирала каруцата на мястото му и беше сложила свой синджир.  Гадно беше. Толкова гадно, че  ни беше гнус да се разправяме с тази долна твар.
Тя и досега там паркира.

Общи условия

Активация на акаунт