Бременност в Испания

  • 2 910
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Скъпа Инче,съжалявам за това,което си преживяла.Бременна съм в осми месец.Крис го родих също тук.Първия път нямах проблем с лекари,но сега ме направиха луди.Тук са едно НЕКАДЪРНО ПЛЕМЕ!!!Толкова съм се вбесявала,че парадират,че са много развити.Истината е,че ако не наливаха пари в тази пустош,щяха да са много зле.Личния ми лекар не може да разчете резултатите от изследванията.Мадроната не разрешава да задавам въпроси,защото не можело да знам повече от нея.А тя си пише в книжката за бременни и нищо не обяснява.Като всяка майка се интересувам и проверявам в Интернет,в резултат на което питам.Дават ми час за лекар за след 6месеца.Личния ми каза ако не ми харесва тук да отида да раждам в моята страна.Какво съм правила тук #Cussing outОткачих!Каза,че много българи били доволни от здравната система тук! ooooh!Правя изследвания за О,Съливан и никой не ми казва,че 12 часа преди да ми вземат кръв не трябва да хапвам нищо.Никой не казва каква е тази болест.Поисках да сменя личния лекар,а те ми казват,че това се правело от 9ч. до 10ч.А там сложили една фръцла,на която никога нищо не й излиза или компютъра е блокирал.Води лични разговори от служебния телефон и ние чакаме ли чакаме. #2gunfireЦялата им държава е такава.Вместо да те улеснят,те те затрудняват,че и себе си даже.Тук се научих,когато отида на преглед и като се прибера да ровя из Интернет,за да съм сигурна.Лично на лекарите им нямам доверие.Лека бременност на всички и късмет!

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
incheto_21 миличка  Hug честито и леко бременеене  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт