Бихте ли се обидили ако ви подарят еротичен подарък за коледа??

  • 3 327
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 657
Много зависи от човека Peace
Аз не бих се обидила Joy

# 46
  • Мнения: 157
Разбира се,че НЕ! От томболата с колегите ми се падна камшик,който няма да използвам,но е готин.Както казваха в "Секса и града" всяка себеуважаваща се жена трябва да има вибратор в нощното си шкафче!

п.п.Ако е сухарка си помислете!

# 47
  • Мнения: 4 068
Не бих се обидила, а даже много ще се изкефя. Аз обичам нестандартните подаръци и даже днес сме на имен ден на една дружка и и взехме еротично бельо от секс шоп. миналата седмица пък един приятел ни изненада с повод та му купихме вибриращ пръстен на Дурекс. Умря си от кеф човека.

# 48
  • Мнения: 17 407
Не. Преди малко гледах по новините- хитът тази година бил вибриращо бастунче и какво беше още...

# 49
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Зависи от подаръка, но по принцип не мисля че бих се обидила  Thinking

# 50
  • Мнения: 2 000
Не. Преди малко гледах по новините- хитът тази година бил вибриращо бастунче и какво беше още...

И аз гледах по новините репортажа и веднага се сетих за тази тема във форума  Laughing

# 51
  • Мнения: 9 865
Не, но за Коледа е неуместно да получиш белезници с пух и гел за лесно проникване. Иначе се радвам на всякакви подаръци.

# 52
  • Мнения: 6 993
То късно, ама и аз да се изкажа.
Не мисля, че е подходящ подарък за Коледа, била тя и в случая имен ден. По-добре и го подарете за рождения ден.
Лично аз бих се издразнила да ми подарят такова нещо на какъвто и да е празник.

# 53
  • Мнения: 69
ох искам такива приятелки като вас......много бих се зарадвала Laughing

# 54
  • Мнения: 2 018
Преди години няколко приятелки подарихме вибратор на една наша друга приятелка. Много се зарадва и все се оплакваше, че батериите бъзо свършвали  Crazy
Аз също съм получавала такива подаръци, последният беше вибриращ пръстен. Страхотно попадение! Сега си мечтая за кожен камшик  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 700
Не бих се разсърдила, бих се възрадвала, но .. само ако е сполучливо попадение Laughing. В тази деликатна материя не можете да знаете какво става зад вратите дори на най-близките си приятели, така че нещо като подаръчен сертификат от такъв магазин май е по-удачно.

# 56
  • Мнения: 1 432
Супер идея ,ама точно за Коледа ли ?  Stop

# 57
  • Мнения: 1 655
Аз не бих се обидила. Според мен зависи от човека вие най добре знаете носи ли на майтап. Престрашете се и каквото стане. После пиши какъв е резултата.

# 58
  • Мнения: 1 172
Чак да се обидя, едва ли. Получавала съм такива подаръци. Но точно пък за Коледа не ми се струва най-подходящо.

# 59
  • софия
  • Мнения: 636
зависи кой ми го подарява.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт