идват празници, които много обичам - а на мен ми е тъпо

  • 2 166
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
Това е най-тъпата част на цялата година...Коледните и Новогодишните празници Sick
Празниците на лицемерието,това са!!!

Ей Рожбо не така де по ведро  празниците са си хубави ние хората сме ................... newsm78

# 16
  • Мнения: 1 217
Почва да става все по-тъпо и по-тъпо.
Оня ден се скарах с майка ми,днес пак с мъжо.
Направо ми се иде да си хвана багажа и да се махна.

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
...аман от всичката тая организация! И мразя да ходя по магазини, особено преди празниците! Лудница, народ, кичозни витрини...е няма такова нещо! Искам да е лято....
За кой ли път се убеждавам, че с теб сме астрологични близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 274
...аман от всичката тая организация! И мразя да ходя по магазини, особено преди празниците! Лудница, народ, кичозни витрини...е няма такова нещо! Искам да е лято....
За кой ли път се убеждавам, че с теб сме астрологични близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последно ние или мъжете ни? Wink Laughing Hug

# 19
нещо и на мен взе да ми става тъпо-незнам какво искам.Иде ми да крещя...................Искам да отида някъде далеч от всички , никой да не познавам и да си тъпея.Напоследък много ме натъжават тези празници - може би ,защото нямам истинско семейство.С мъжът ми се разбираме супер -обичаме се ,ама имаме болна тема -все още нямаме дете, а искаме - и празниците ми напомнят за това.Бащите ни са починали.Моята майка е супер,ама при нея ми е тъпо. Неговата майка е ужасна и не искам да съм при нея -поне да не ме дразни.Абе незнам какво искам.Искам да ми е весело ,а не ми е?

# 20
  • Мнения: 158
Аз също се чувствам така....Нула настроение, празно сърце.....абсолютна незаинтересуваност за всичко.....

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
радвам се, че идват празници- най-любимите от цялата година
радвам се, че ще мога да си постоя няколко дни вкъщи с мъжа и детето
ядене, пиене и лежане... ммм... идилия
пък ако завали и снежец, супер  Mr. Green
стягайте се и мислете позитивно
весело изкарване на всички Grinning

# 22
  • Мнения: 52
Успокоих, че не само аз се чувствам супер безрадостна и със затворено сърце. как точно се чувствам вие вече сте го описали по-горе....Ще ми се да не е така,но е така...Много,много не вярвам на приказките,че само от мен зависи да се почувствам добре. Не мога да си заповядам да съм весела.Единственото, на което се надявам е семейството ми да е здраво,което не е малко и всеки ден благодаря на Бога за това семейство,но някак си то не е достатъчно ,за да почувствам магията така, както знам, че мога да я почувствам.... Cry

# 23
  • Мнения: 114
daniart1, няма ли на кого да оставиш детето за малко? Всеки човек има нужда от време за самия себе си. Сигурна съм, че една разходка по магазините ще те разведри! Simple Smile  Ако нямате беби наблизо, остави детето на татко му - то не е само твоя грижа!
или в детски клуб за 1-2 часа и беж с мъжа по пазари и магазини   Party

# 24
  • софия
  • Мнения: 636
с детски клуб пробвахме- искат единия от нас да стои с детето - в три клуба ни казаха, малка е над година и половина можете да ни я оставите за час-два. Така както сме на годинка и 2м. трябва да сме с нея. Няма лошо, ходихме, уж Елито да поиграе, а ние да пием поне едно кафе като едно време, то направо луднах, тя събра какво ли не от другите деца,развилня се, не мога да я стигна, абе веселба беше ама аз отидох да пия кафе все пак Hug
Ще видим, лошото е, че се разболяхмеот грип - иммам Т, кашлям, много е гадно. Отпаднала съм, мъжа ми също се разболя. Бебка е здрава, но си иска своето, дете си е. Ние само се мъкнем по нея. Идват майките ни, носят ни храна, което е улеснение, но с дедето сме си ние. Те с нея не могат да се оправят, а и тя непрестанно иска нас. Като легна, стои права до леглото, дава ми ръчичка и иска да стана. И аз ставам какво да правя, иначе плаче.

# 25
  • Мнения: 158
Успокоих, че не само аз се чувствам супер безрадостна и със затворено сърце. как точно се чувствам вие вече сте го описали по-горе....Ще ми се да не е така,но е така...Много,много не вярвам на приказките,че само от мен зависи да се почувствам добре. Не мога да си заповядам да съм весела.Единственото, на което се надявам е семейството ми да е здраво,което не е малко и всеки ден благодаря на Бога за това семейство,но някак си то не е достатъчно ,за да почувствам магията така, както знам, че мога да я почувствам.... Cry

Аз съм точно така  Sad Cry Sad Cry

Общи условия

Активация на акаунт