Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 258
  • 324
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз пък вчера мислих, мислих и установих, че съм приготвила календари за бабите, а за дядото /чиито три имена носи сина ми/ няма никакъв подарък, та сътворих и един за него. Е, доста по семпличък е, но пък на мен ми харесва


http://martichka.multiply.com/photos/hi-res/6/33?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F33

# 61
  • Мнения: 203
Благодаря на всички, които дадоха мнение за моята работа.Благодаря и за съветите - надявам се сега да е по-добре!Nikki и този календар е супер!И за да не спамя в темата...

Момичета , знаете ли че Konika Minolta печата безплатно календари...Давам ви и линк за страницата!
http://www.konicaminolta-bg.com/campaign/?gclid=CKuBro2FuJACFSUNZwod2mATGw

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 01:44 от dilmi

# 62
# 63
  • Мнения: 1 531
ники,на патерица,честита първа годинка на пеш - ооще много и сладки Hug
и ето коледната ни картичка
  Heart Eyes
плс,как да си сложа малко копие на снимката тук  newsm78

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 04:43 от ninochka

# 64
  • Мнения: 2 270
добро утро момичета.
Аз мисля,че повечето от вас вече не са за тази тема,не само,че нещата не се отличават от нещата в другата тема ами са и доста по хубави /някой от тях/.
Например нещата на лекси-Лески не е нужно да имаш стил,не може да използваш един стил на всичките си снимки,всяка една снимка се различава от другата ,съответно и използваните елементи и начини на нейното интерпретиране би било редно да са различни.Така,че това,че нямаш стил е предимство.
DVV -много е хубав календара.Защо не пробваш да зададеш и на мечо пух подобен ефект,като на снимката/ако има ефект изобщо-прилича ми на намалена сатурация/
медовинка-може да увеличиш снимките,няма да им пречат цифрите.Иначе календара ти е изпълнен с настроение и ще сгрява братовчетка ти в студените мразовити дни
Ханна-измести цялата композиция леко нагоре и леко в дясно.Друго нямам какво да кажа-освен,че ми харесва много
Никки-дядото ще се радва,но ако смениш първата снимка да изглежда по пролетна ще е още по добре.
 dilmi -снимката може да я увеличиш още,а ако ти се занимава може и да направиш така ,че панделката да минава през синджирчето,а може и да сложиш в букета на красавицата,вместо гербер-коледна звезда
ninochka-само още малко се постарай при изрязването и ще стане ок
млечко Heart Eyes Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 3 971
Ани самата снимка е с лошо качество CryВече ми е толкова трудно да го снимам,като види апарата и започва да се движи и ooooh!

# 66
  • Мнения: 2 270
Ани самата снимка е с лошо качество CryВече ми е толкова трудно да го снимам,като види апарата и започва да се движи и ooooh!
чудесен ефект се е получил-тогава можеш да смъкнеш сатурацията на мечо пух,за да се доближат като качество

# 67
  • Мнения: 2 035
Взех че се засрамих вчера и седнах по нощите да правя календар за приятелката си  Mr. Green
И ето какво се получи:


http://valstef.multiply.com/photos/photo/8/41

# 68
  • Мнения: 259
Момичета страхотни неща!!!
mini_79 на мене ми дава да сваля само 2 пъти от този саит , а там има много хубави неща. Иска регистрация ама не мога да се оправа нещо, пи6е до колкото разбирам 4е 90 дни не трябва да сваля6 или нещо подобно! Ти регисрилала ли си се?
Аз днеска се захващам с календари че то време не остана и да мога тия дни да ги напечатам!
Искам да ви попитам как да променям контраста само на един слой, защото от brighness/contrast ми се променя на всичко, дори другите слоеве да са заключени или скрити!
И другото което искам да знам е този ефект дето са се едно няколко снимки една върху друга рамка ли е или се наслагват и им се вижда само част от рамката?
А тази рамка на самата снимка как става? Много ми харесва такава!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
veenii, ето това не можах да го разбера "И другото което искам да знам е този ефект дето са се едно няколко снимки една върху друга рамка ли е или се наслагват и им се вижда само част от рамката?" newsm78
За моята рамка ще ти отговоря, че това е готов елемент.
Медовинка, нарочно така съм направила горното цвете, за да няма абсолютна симетрия  Wink
Дилми, увеличи малко снимката.
Ники, много ти е хубав календара!
Ханна, страхотно си се справила!
Вал-Стеф, много чаровно момченце, а и календарчето е много хубавко, детско!

# 70
  • Мнения: 669
явно не е за мен този фотошоп от 4 дни се занимавам с изрязването и немога и немога
като реша да отрежа например главата на детето и да я сложа върху някой анимационен герой ми става като отсякана
може малко да ми обясните с тези уроци не става при мен  Sick

# 71
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пак със стара рамка  Embarassed
Нямам време да правя нови - затънала съм в едни календари и все не ми се получават като хората

# 72
  • Мнения: 337
ех,аз докато ви открия и вече сте на 7ма тема Blush,надявам се приемате малко закъсняли ученички,ще се старая да наваксам Simple Smile

и венага скачам с първи въпрос Mr. Green
 как мога да сменя формата на вече готов проект?Записва ми ги в PSD ,а никаде не ми го отварят.

сори,че ви връщам съвсем в началото,но не намерих отговор в уроците

# 73
  • Мнения: 2 122
File --> Save as ... --> и отдолу ти излизат две поленца- горното е за да му напишеш името на файла, а долното за какъв формат- падащо меню

# 74
  • Мнения: 2 818
Когато го записваш под името ime.psd има списък с формати - избираш .jpeg , ако ти трябва само като картинка, а не за разпечатване.

Общи условия

Активация на акаунт