как мислите .. за стреса на раб. място и бебеправенето

  • 2 595
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 856
Цитат на: Niki1
 ... същата работа, но на друго място...

Това също е вариант.
Иначе, съвсем правилно разбрах, каква беше идеята на първия ти постинг.

# 31
  • Мнения: 1 419
Mur, не искам да ти давам акъл за това точно, защото това е баланс от вътрешна психика, желание и усещане на предела.
Борбата с шефа, обаче, е обречена. Сети се, че е важна не конкретната битка, а крайния резултат от войната - а нея винаги шефа я печели Wink
Така че, ако не можеш да се зареждаш с една кофа `темерутин` преди да влчезш в офиса, по-добре наистина си намери нова фирма, където ще работиш същото, но ще се чувстваш по-добре. Аз лично избрах `темерутина` Laughing  и засега работи - не стоя вече по 14 часа и не се ядосвам за най-дребните неща - така се прибирам спокойна и съм пълноценна и в къщи - преди не бях човек от среса и нервите, които хабях по цял ден Shocked
Каквото и да избереш ти пожелавам късмет  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 092
Тук странно как но счетоводителите станахме много, ама нищо  Wink  както нашата така и хиляди други професии са обречени на невероятен стрес.Затова когато се приберем в къщи нека заедно с връхната дреха да закачим в коридора и пробелмите си, да си вземем един топъл душ, да си пуснем тиха музика ,пък защо не и вечеря на свещи и хубав масаж - ей, нужно е да се поглезим - шефовете ни със сигурност намират начин да се разтоварят - защо да се натоварваме ние -не си заслужава  #Cussing out да не говорим за нерви поставени срещу парите които всяка от нас получава - не само че не са достатъчни ами са несъизмерими. Thinking Замислете се момичета -работата изобщо не е всичко.Приятна неделя  Stuck Out Tongue

# 33
  • Варна
  • Мнения: 632
Здравей Мур,
аз само ще разкажа на кратко как действаше при мен Природата. Работих в същата атмосфера като теб- обожавах си работата,но шефа ми беше пълен ....... емоционален вампир. След 1г. и половина СТРЕС се реших да напусна.Намерих си работа, която също ме удовлетворяваше и не ми оставаше грам свободно време.На 20-я ден бях бременна  Grinning .Искам да подчертая,че бебето при нас не беше цел, принца беше "Ако стане добре дошло".И то взе,че стана  Shocked Аз отдавам това на смяната на работата ми -просто се почувствах свободна,спокойна и щастлива заобиколена от много млади, положително настроени хора.

Аз също пожелавам на всяка една от вас по едно здраво и усмихнато бебе,защото наистина всяка го заслужава.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт