Препръчайте ми малък и стилен телефон!

  • 2 575
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.

И аз съм за този, имам го и съм доволна, на 2 години вече е и е перфектен !

# 17
  • Мнения: 209
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.

И аз съм за този, имам го и съм доволна, на 2 години вече е и е перфектен !

Да.добър е..и аз имах такъв,но ми го откраднаха Cry
като цяло аз съм фен на Самсунг и бих ти препоръчала да си избереш някои от техните модели

# 18
  • Мнения: 3 211
много бях доволна от Нокиа 7878, но го загубих.
сега съм с Samsung SGH E500 белият вариант-страхотен е, много лек с невероятна батерия
но май са на по-висока цена

# 19
  • Мнения: 4 435
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.

И аз съм за този, имам го и съм доволна, на 2 години вече е и е перфектен !

Да.добър е..и аз имах такъв,но ми го откраднаха Cry
като цяло аз съм фен на Самсунг и бих ти препоръчала да си избереш някои от техните модели


Определено вземи този,има и други цветове.Страхотен е,а има доста екстри.Аз имах такъв преди и трябва да ти кажа че толкова си го обичкам,че си седи вкъщи в кутия.Жал ми е да го продам.

# 20
  • Мнения: 487
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.


И аз съм със същото дамско бижу,имам го от 2 год ,много си го обичам и съм страшно доволна от него,наистина има всичко необходимо за една жена!Пък и все още си е много по-хубав от доста сегашни модели.Ще го сменя когато откаже напълно,иначе ми е жал!

# 21
  • Мнения: 166
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.
Аз също имах такъв и е перфектен,колко пъти съм го изтървала и пак няма проблеми,сега е във сестра ми,горкичкия е вече много учукан,но продължава да си държи.До сега вече е на 2 години нито веднъж не ми е правил проблем и е наистина много лек.Сега съм със Нокиа 7373 и той е хубав,вече е на 1 година и той не ми е правил проблем,въпреки,че като си го купих ми казаха ,че много бързо се развалял,но при мен не е имало проблеми,а синът ми постоянно го тормози този тел.,така че е теставана и нокиата.
Имам и водафон много стилен и обикновен за 69лв ама май само дизайна му е хубав.

# 22
  • Мнения: 1 280
вземи си Samsung E250,малък,стилен,слайдър и върви около 250.00лв. Peace
     

 Peace     И аз съм с такъв. Точно 250лв го взех. Винаги съм имала Нокиа, този го взех ей така, тъй като ми се скапа тотално стария влязох в един магазин и взех първия който ми хвана окото, но съм мнооого доволна. Само че ако говориш много да знаеш че батерията не държи повече от 3-4 дни.

# 23
  • Мнения: 172
аз съм със сони ерексон z 550 i
смятам,че отговаря на изискванията ти-малък е,женствен е. Crazyминалата година го взех за 380лв,сега сигурно е много по-ниска цената.има си всички функции,камери,мп3 и тн.
Peace

Познати наскоро взеха за дъщеря си - 195 лв.

# 24
# 25
  • Мнения: 9 481
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.

Това е телефона! Peace
И аз съм с такъв от 2005г-нямам никакви забележки! Перфектен е във всяко едно отношение! моя дори претърпя опит за удавяне  и безброй изтървания Mr. Green и пак си бачка Sunglasses

# 26
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз съм почитател на Нокиа, ползвала съм много модели от марката и за мен са най-качествените. Този ми е любим като дизайн и имам намерение да го купя, макар моят в момента да е с повече екстри, но аз също не държа на множеството функции, не ги ползвам и без това.

http://images.google.bg/images?q=nokia+6111&hl=bg&um=1&a … ages&ct=title

# 27
  • Мнения: 1 152
Аз съм със Самсунг - перфектен е. Докато на мъжа ми Нокиата е пълен боклук във всяко отношение.

# 28
  • Мнения: 1 014
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.

И аз съм за този, имам го и съм доволна, на 2 години вече е и е перфектен !

Да.добър е..и аз имах такъв,но ми го откраднаха Cry
като цяло аз съм фен на Самсунг и бих ти препоръчала да си избереш някои от техните модели


Определено вземи този,има и други цветове.Страхотен е,а има доста екстри.Аз имах такъв преди и трябва да ти кажа че толкова си го обичкам,че си седи вкъщи в кутия.Жал ми е да го продам.

Наистина ли има и други цветове, аз го харесвам, но съм останала с впечатление, че е само в този цвят и това ме притесняваше!!!Какви са другите цветове???

# 29
  • Мнения: 1 014
Като цяло ме интересуват конкретни модели по зададените от мен параметри, не толкова самата марка!Сега съм със Самсунг примерно, но не държа на марката, въпреки, че съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт