Отговори
# 60
  • Мнения: 1 470
Червената Шапчица ,мила толкова е гнусно всичко в политиката ,че просто не ти трябва.

това е не на 100, а на 100000 % вярно. Бях член на общинското ръководство на една партия /няма да споменавам името й/ в продължение на две годин. идея си нямате каква гадост е. и това е партия, която е била на власт. няма нищо общо с това, което всички си представяме отвън. гласуваш за който ти кажат - този е наш човек и трябва да го подкрепиме, онзи е син на едикой си и трябва да му сложиме едно рамо и т.н. отвратих се. след като ми изтече мандата се отказах да се кандидатирам за втори точно по гореизброените причини. но пък все още си вярвам, че когато човек иска - винаги ще намери начин. така, че аз съм ЗА идеята  Peace
в крайна сметка има една поговорка "помогни си сам, за да ти помогне и господ". всеки решава сам за себеси  bowuu
  bouquetТака е!!!И на мен по тази причина,не ми се занимава с други партии,макар и сега да имам предложение от една...Но на себе си вярвам!!!За това да го направим!!!

# 61
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Mr. Green Mr. Green
Аз не искам за управлявам, защото съм много корумпирана, но ако ме подкупите може  Mr. Green Laughing

# 62
  • Мнения: 1 470
Mr. Green Mr. Green
Аз не искам за управлявам, защото съм много корумпирана, но ако ме подкупите може  Mr. Green Laughing
Подкуп... Peace

# 63
  • Мнения: 1 470
Хайде,тамън хванахме 10%,в парламента,и вие да вземете да се откажете Wink...

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
С риск да бъда обвинен, че непрестанно преследвам и заключвам "всички интересни" теми, ще ви помоля, точно тази игра, на точно тази площадка, да не я играете. Играчките ви са тежки и цапат, пясъчникът е ситен и все още чист, почистваме си, метем редовно и се грижим за мястото.
Моля! Сменете или играта или площадката.
Благодаря предварително!
Заключвам темата

Общи условия

Активация на акаунт