Новите ви книги

  • 90 329
  • 1 834
  •   1
Отговори
# 990
  • Berlin
  • Мнения: 11 289
от вчерашното обикаляне. чела съм я, но искам да си я имам. почвам да събирам и тази колекция.

# 991
  • Мнения: 899
Умбра, кога е издадена? Не я намирам по книжарниците.

2002 г., но я има по по-големите книжарници. Потърси и в онлайн книжарниците.

# 992
  • Мнения: 12 674
Умбра, кога е издадена? Не я намирам по книжарниците.

2002 г., но я има по по-големите книжарници. Потърси и в онлайн книжарниците.

Благодаря  bouquet В Мол понякога ми изкарват нещо, ще пробвам там.

# 993
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най-накрая изкопах една книжка, която търся от около година:


И аз я искам тази. От къде ?

# 994
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Супер случайно, минавах покрай градинката пред Тамбукту, точно в основата на ресторанта има книжарница, оттам я взех. Нямам идея дали имат друг екземпляр обаче  Confused

# 995
  • Мнения: 4 358
Супер случайно, минавах покрай градинката пред Тамбукту, точно в основата на ресторанта има книжарница, оттам я взех. Нямам идея дали имат друг екземпляр обаче  Confused
Аааааа книжарница Български книжици - супер книжки има там Peace.

# 996
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Супер случайно, минавах покрай градинката пред Тамбукту, точно в основата на ресторанта има книжарница, оттам я взех. Нямам идея дали имат друг екземпляр обаче  Confused

Къде,къде,к?

# 997
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Градинката срещу военния клуб, или градинката на Кристал както я знаят някои (за сф става въпрос), там се намира и онази статуя-глава на Стамболов.

# 998
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Градинката срещу военния клуб, или градинката на Кристал както я знаят някои (за сф става въпрос), там се намира и онази статуя-глава на Стамболов.

Ясно, вече разбрах  Grinning ... там само по единични бройки продават вероятно

# 999
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Тази книжарница е уникална, има някои доста стари и изчерпани издания. Там намерих преди време втори екземпляр на Хосе Ортега-и-Гасет "Изследвания върху любовта", след като моята беше завлечена от една приятелка и съответно изгубена  Confused Сега и това книжле, има доста интересни неща, друга рядка книжарница е Нисим-Колибри, точно след попа по посока Ректората. Успех в търсенето  Peace

# 1 000
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
друга рядка книжарница е Нисим-Колибри, точно след попа по посока Ректората. Успех в търсенето  Peace

Тази книжарница е добра наистина, собственост е на Валери Петров Peace

# 1 001
  • Мнения: 4 916
Градинката срещу военния клуб, или градинката на Кристал както я знаят някои (за сф става въпрос), там се намира и онази статуя-глава на Стамболов.

"Български книжици"  Peace много добра и любима книжарница.

А в "Ниссим" може да се пусне заявка за търсене на книга, която я няма в момента или е изчерпан тиража.

# 1 002
  • Мнения: 2 241
След като гледах филма, реших да си купя и книгата-"Сексът и градът". Та това е, което чета в момента.
Другата книжка, която си куих е "Триумфът на червилата".
Мъжо беше с мен и си купи книжка на National geographic за птиците. Мисля и аз да я прочета.  Wink

# 1 003
  • София
  • Мнения: 7 209
Вече започнах да зареждам бъдещата библиотека на детето - взех три книжки за Доктор Дулитъл, и разбира се с мъжа ми взехме, че ги прочетохме.

# 1 004
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
След като гледах филма, реших да си купя и книгата-"Сексът и градът". Та това е, което чета в момента.
Другата книжка, която си куих е "Триумфът на червилата".
Мъжо беше с мен и си купи книжка на National geographic за птиците. Мисля и аз да я прочета.  Wink

"Триумфът на червилата" не е нищо особено. Приятно чик литче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт