професията ви

  • 54 504
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4 195
да се присъединя и аз Grinning...аз съм флорист  bouquet
демек newsm78
Моля ви се, смилете се тези със съкращенията и сложните професии, напишете с две думи какво значат, само се дзверя а ме е срам да питам Embarassed
Indira блазя ти за първото...............аз обожавам пеенето, исам да пея, просто много.........но съм толкова нечовешки фалшива, че лошо може да ти стане ooooh!

# 766
  • Мнения: 909
Извинявам се...но просто ми звучи много остаряло да кажа че съм цветарка...или пък ми изглежда много дълго да кажа ,че съм човек който се занимава с аранжиране на цветя...затова реших да го кажа по европейски ... Simple Smile/нали уж и ние вече сме там/... и затова казах флорист..пък и в нашата среда се наричаме така...май станах пък сега много подробна Simple Smile  bouquet

# 767
  • Мнения: 84
По професия съм учителка по Български език и литература, а като втора специалност съм завършила история. Само че в момента работя към една куриерска фирма и се водя офис управител и куриер. Двете неща нямат нищо общо но... какво да се прави такъв е живота... Joy

# 768
  • Мнения: 113
работя в семейната ни транспортнафирма, имаме няколко камиона , работим Европа, правя всичко в офиса  #2gunfire

# 769
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
да се присъединя и аз Grinning...аз съм флорист  bouquet
демек newsm78
Моля ви се, смилете се тези със съкращенията и сложните професии, напишете с две думи какво значат, само се дзверя а ме е срам да питам Embarassed
Indira блазя ти за първото...............аз обожавам пеенето, исам да пея, просто много.........но съм толкова нечовешки фалшива, че лошо може да ти стане ooooh!

Не ми завиждай-всички почиват лятото,а аз работя всяка вечер Cry

# 770
  • Варна
  • Мнения: 99
Административен мениджър в школа по английски език!   bowuu

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
експерт банкови операции

Общи условия

Активация на акаунт