случи ни се нещо много странно.....и то на Игнажден

  • 4 054
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
И аz съм иzпадала в ситация на луда майка.Детето ми направи лятото гърч на улицата.Реагирах толкова паникьосано и неадекватно,че мъжът ми после каzа добре,4е нямало нищо наблиzо,че иначе съм щяла да се хвърля в някоя яма. Добри хора се намериха да ни zакарат с кола в болницата и също предложиха да иzчакат.Аz им каzах да си вървят,ще се оправим и им исках адреса да отида после да им се отблагодаря.Те естествено не ми го дадоха,zащото също като теб са се усъмнили дали не съм някоя иzмамница и наркоманка и планирам обир на апартамента им,а цялата ситуация е нагласена. Преz цялото време говорех несвърzано и плачех,нямах пари и документи в себе си,че бяхме иzлеzли само zа 5мин.
За щастие после по една огромна случайност ги видях и успях да им се отблагодаря.
Ако толкова ти е любопитно,отиди в тоzи салон и питай.Винаги можеш да се иzвиниш,че си объркала улицата,салона и т.н. Никой няма да те помисли zа луда.

п.с.Когато детето ти е в опасност,едва ли има майка,която да не се паникьоса или шокира и да може абсолютно адекватно да реагира на ситуацията.

# 31
  • Мнения: 403
Истината може би няма да разберете - винаги има вариант да ви е излъгала (незнайно защо в този случай), но има и такъв всичко да е вярно - направили сте добро!
newsm10

# 32
  • Мнения: 267
Не мога да разбера, след като това момиче не е направило нищо подозрително, не е поискало пари, а просто транспорт, нищо не ви липсва, нищо не ви е уплашило, как така сте решили, че вероятно е измамница. В първия момент си помислих "Дано, ако изпадна в кофти ситуация, да попадна на хора като вас"...но ...уплашена за детето си майка и ти да си мислиш, че е решила да лапне мъжа ти, само, защото е седнала на предната седалка... newsm78
Добре сте реагирали, но странно защо пак имам усещането, че ви липсва човечност

# 33
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Може би съм много наивна, но бих повярвала на момичето.
Виж, ако беше споменала да й дадете дори 50ст. тогава бих я помислила за наркоманка.

# 34
  • Мнения: 1 726
Братовчедка ми е страхотна актриса (в смисъл неосъществена), просто никога не се държи нормално, винаги е в "роля". Е та тя е способна за да си поиска една цигара да разиграе и по- трагична история. Мисля, че има хора , които като изпаднат в нужда ( в случая от такси) и нямат пари или не им се дават, са способни да разиграят такава сценка и като нямат време да я обмислят добре, се получава нещо такова....

# 35
  • Мнения: 7 640
Не мога да разбера, след като това момиче не е направило нищо подозрително, не е поискало пари, а просто транспорт, нищо не ви липсва, нищо не ви е уплашило, как така сте решили, че вероятно е измамница. В първия момент си помислих "Дано, ако изпадна в кофти ситуация, да попадна на хора като вас"...но ...уплашена за детето си майка и ти да си мислиш, че е решила да лапне мъжа ти, само, защото е седнала на предната седалка... newsm78
Добре сте реагирали, но странно защо пак имам усещането, че ви липсва човечност

 Shocked
а може би ти си съхранена от съдбата и не си имала вземане-даване с измамници.

И на мен ми се е случвало да ме метнат със сърцераздирателни истории и да ми отмъкнат по десетина лева, защото и аз имам сърце, а после да разбера, че са ме излъгали.

Независимо от това не съм отказвала помощ в последствие.

Много силни думи за липсата на човечност, пък и основание нямаш.

# 36
  • Мнения: 90
 Thinking Много страно наистина!!!!

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Важното е ,че си повярвала в момента и си постъпила благородно. А , че историята е странна е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт