аз съм ужасна маика

  • 4 216
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 371
Няма смисъл да се обвиняваш за такива неща, та нали е дете ще се удря я, кой не се е удрял като малък, не можеш да го опазиш от всичко Wink

# 46
  • Мнения: 756
вземи му каска и направи това , което е предложила firebird-наистина е ефикасно и моного полезно , дори и да не пада толкова често

# 47
  • Мнения: 169
Аз също се чувсвах така миличка ,но няма смисъл това се дечица и е нормално особенно ако е по диво детето (като моето)Колкото и да висиш до него то си е неизбежно просто.Наистина ако има на кой да го оставиш за 1,2 отиди на разходка почини си малко и ще се почувсваш по добре  bouquetВесели празници

# 48
  • Мнения: 8 999
Ами то, това им е работата на децата - да падат, да стават, да се удрят, да опознават света... Синините, раните, цицините са неизменна част от този процес. По-любопитните и по-активните деца са и по-посинени. Такъв е животът.

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
Ужас, направо. Сега като си спомням, случвало се е да съм на 20 сантиметра от детето, виждам го на забавен кадър как се премята през кревата, зная, че трябва да го хвана, а тялото ми не може да реагира толкова бързо. И бях вече бременна с второто. Чудех се за кого да се страхувам повече - за бебето, което е паднало и реве неудържимо, или за бебето в корема си. Добре, че в един момент се усеща като мърда отвътре. Сигурно иначе щях да откача.

# 50
  • Мнения: 164
щом така говори да го гледа той но не за 12 часа а за два дни най малко.познай дали ще се справи  малко са тези мъже които се справят безпроблемно с гледане на дете.ако една майка е лоша тя изобщо няма да се интересува от детето си ами ще го захвърли на някой друг да го гледа. от това което прочетох разбирам че нямаш нищо общо с лошите майки.весели празници

# 51
  • Мнения: 891
Не се самообвинявай. Не си лоша майка.
На всяка майка се случвало детето и да падне.  Peace

# 52
  • Мнения: 171
Моята щерка на възрастта на твоето дете когато падаше все главичката си удряше, после сама се научи да се пази или да пада правилно. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 332
Миличка, съчувствам ти и аз се обвинявам за почти всичко, което се случва с детето ми!
Не искам да мислиш, че ти се подигравам, но защо не му вземеш каска?! Виждала съм в международните онлайн магазини да се продават каски, налакътници и наколенки за прохождащи бебета!
Иначе не мисля, че е възможно непрекъснато да го дебнеш....
да и аз бях говорила с една жена и тя каза че ще вземе за нейното внуче и аз съм се замисляла Peace
Идеята е страхотна, таман и на него ще му е забавно, като вид игра и на теб ще ти е спокойно  Peace

# 54
  • Мнения: 287
Хахаха, извинявай, но наистина ме разсмя Laughing

Аз тръбваше да съм МЕГА лоша майка по твоите критерии, моят хубостник се движи от едно падане на друго, пада по 100 пъти на ден като вече уж ходи стабилно, а преди докато се учеше имаше една синка, която само си сменяше мястото. Падането е част от растежа. Убедих се, че не мога да го предпазя.

Бих казала, че си лоша майка ако не успокояваш детето си след като е паднало, а не защото си допуснала да падне.
Не се обвинявай, нямаш време за това, трябва да се грижиш за дребния! Simple Smile

# 55
Не се притеснявай,всички деца са така.И ние падаме и ставаме,нали така се расте Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 715
За съжаление не можем да ги предпазим от всичко,  но това не означава премененно, че сме лоши майки... Не мисля, че трябва да се самообвиняваш и да позволяваш и другите да те карат да се чувстваш така  Naughty
Peace

Общи условия

Активация на акаунт