мъничката Алекс

  • 2 963
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 138
Доколкото разбрах от репортажа на Господарите, Алекс и майка и са живели в в Община Слатина. Обърни се към Отдела за закрила на детето -в общината те трябва да знаят какво се случва с детето. Ако искате да я вземете при вас, трябва да бъдетет одобрени за приемно семейство. Процедурата не е лесна, но си заслужава. Всяко дете, което може да бъде отгледано в семейство и спасено от домовете за деца е спасена душа.

и при приемно семейство не може да се избира конкретно дете. разберете, че законите са такива.
да не говорим колко време ще отнеме проучването. дотогава нямате право да вземете детето у вас.

# 31
  • Мнения: 2 353
  Кали, защо от самото й раждане? Нали майка й се е грижила за нея досега? Надявам се това дете никога да не попадне в регистрите за осиновяване или в дом.

# 32
  • Мнения: 908
Олееееееееееее  Cry Cry Cry Как така е починала. Егати Sad Аз бях гледала репортажа като бяха без дом, майка й (мир на праха й) беше в болница, а тя при приятелка... Охх, ужасно е това. Момиченцето е страхотно. Гледах как хубаво танцува. А защо леля й чак сега я е взела? Защо още от преди това не ги беше приютила? Какво работи? Омъжена ли е, деца има ли? Може ли да се грижи за детето? Някой ако знае нещо повече моля да пише  Praynig
Оххх, много мъчно ми стана  Cry

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много жалко за случилото се. Да почива в мир майката Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Дано да успееш с осиновяването, пък ако може някой от форума да помага.

# 34
  • Мнения: 176
Лимонка Киселинкова,
тук го има предаването от 20.12   
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=865&bm=2

# 35
  • Мнения: 599
Здравейте, гледахте ли снощи репортажа на" Господари на ефира" за малката Алекс ?Майка и е починала и каква ще е съдбата сега на това дете ?Сигорно ще го настанят в някой дом и там ще израсне ! Искаме да я вземем и да я отгледаме като наше дете / имаме още 2 момичета/ и да я дарим с много топлина и обич!Ако някой знае нещо за съдбата и моля ви споделете!Пуснах и имел на предаването, но още нямам отговор!БЛАГОДАРЯ на всички предварително!  bouquet

Честно да ти кажа и на мен ми мина същата мисъл като разбрах за майка и.С тая разлика,че ти си предприела веднага действия,за което те поздравявам.Успех.Дано да стане.

# 36
  • Мнения: 274
Дано милото намери хубаво семейство тук в България,нека децата ни останат тук!

# 37
  • Мнения: 4 138
кои деца да останат в българия. циганетата и децата с увреждания ли. тях никой не ги иска...........така че, като отправяме призиви не е зле да знаем точно за какво става дума. за  повечето деца от домовете това е единствения шанс да намерят семейство-да бъдат осиновени от чужденци. в домовете има 15000 деца. за международно осивновяване се дават деца с три отказа от българи. международни осиновявания миналата година са около сто, тази година са под сто. така че, нека нашите деца намерят семейства в чужбина, след като ние не ги искаме...........

# 38
  • Мнения: 908
Напълно съм съгласна с матакосмата! Нека децата си имат семейства, които ги обичат и се грижат за тях, независимо къде. Тази година в домовете са постъпили 2300 деца. Утре гледайте БТВ репортерите.

Общи условия

Активация на акаунт