Умеете ли да разговаряте с мъжете си?

  • 2 240
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 535
У дома аз говоря, а той не ме слуша. И накрая следва, ама ти това кога си го казала, нищо такова не съм чул. Mr. Green
Иначе разговаряме за децата, за домашните неща, за работата му, но някак си се разминаваме.

# 31
  • Мнения: 3 500
ОООО, това нещо най-много ме дразни, когато преиначава думите ми и влага друг смисъл в тях, обръща ги някак. Как изобщо му хрумва?!  33uuТова направо ме влудява понякога. Имам чувството, че е умишлено  gydi За да ме вбеси и да ме изкара извън контрол. А любимото му е като кажа нещо, че е така или не е и на него не му хареса винаги да отговаря по един и същи начин: "Глупости", все едно ни лук ял, ни лук мирисал. newsm61

# 32
  • Мнения: 1 225
У дома аз говоря, а той не ме слуша. И накрая следва, ама ти това кога си го казала, нищо такова не съм чул. Mr. Green

Това все едно аз съм го писала  Joy

# 33
  • Мнения: 181
Ние почваме да говорим едва когато бурята вече е факт.
И след това всеки път си казваме че, трябва по-често да си говорим да си споделяме но, уви.
Пък как ме дразни като почне да ме изкарва виновна  направо побеснявам още повече ама това е друга тема. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 432
Аз умея ,той не умее  Confused............

# 35
  • Мнения: 2 908
И двамата май не умеем-поне знам,че той не умее да разбира какво му говоря,или въобще не иска да чуе какво говоря.За съжаление тогава ме избива на крясъци вече... Tired

# 36
  • Мнения: 2 197
Ами да, умея. И той умее. Лошото е, че доста често не ме слуша какво му говоря, но вече свикнах. Когато 3 пъти ми отговори да при пуснат телевизор знам, че нищо не е чул. Но пък иначе не спираме да говорим. А проблеми досега не сме имали, въпреки че и работим понякога заедно.

# 37
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
До скоро и аз мислех, че се разбираме с мъжа като си говорим. Все пак сме си и най-близки приятели, и то още от преди връзката ни. А и за толкова години все трябва да сме открили общият език. Но вчера вечер видях, че имаме проблемче. До сега не ми се беше случвало с него, та сега съм малко стресната, но вярвам, че бързо ще преборим моментното недоразумение  Peace

# 38
  • Мнения: 192
С жената говорим по 5-6 пъти на ден а всеки ден като се прибирам лафим по телефона. Като я хванат бесните обаче разговорите минават в кавги - обикновено за глупости.

Общи условия

Активация на акаунт