Спите ли със сутиен?

  • 16 223
  • 323
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 842
Аз пък не понасям да се размотавам без сутиен, било то и вкъщи. Като родих, спането с него и подплънки за кърмачки беше задължително, в противен случай подгизваше не само цялата ми нощница, а и чаршафите понякога.

# 31
  • Мнения: 2 199
Айля, какво толкова те учудва, че продължителното носене на сутиен може да доведе до рак на гърдата...ФАКТ е
без сутиен спя...не ми е удобно иначе... Peace

 Rolling Eyes

чудя се... каква е връзката, но щом е доказано значи връзка има  Tired
Аз като бях на 12-13 години бях чела, че за да спреш растежа на гърдите и за да са ти по стегнати е добре да се носи сутиен и тогава не исках големи гърди та за това дори и спях с тях...
Е сега съжалявам, че не съм ги оставила да пораснат малко  Whistling

# 32
  • Мнения: 209
Твърдо не,не би ми било удобно Naughty

# 33
  • Мнения: 4 435
Айля, какво толкова те учудва, че продължителното носене на сутиен може да доведе до рак на гърдата...ФАКТ е
без сутиен спя...не ми е удобно иначе... Peace

 Rolling Eyes

чудя се... каква е връзката, но щом е доказано значи връзка има  Tired
Аз като бях на 12-13 години бях чела, че за да спреш растежа на гърдите и за да са ти по стегнати е добре да се носи сутиен и тогава не исках големи гърди та за това дори и спях с тях...
Е сега съжалявам, че не съм ги оставила да пораснат малко  Whistling

А аз като по-малка бях чувала,че не трябва да се спи със сутиен защото гърдите привикват да бъдат стегнати от нещо друго и после по-бързо увисват.

# 34
  • Мнения: 3 830
Не спя никога със сутиен и в къщи не нося, слагам го само когато излизам.

И аз така Peace

# 35
  • Мнения: 87
Не спя никога със сутиен и в къщи не нося, слагам го само когато излизам.
Peace
И аз така!!! Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 966
Спала съм със сутиен,само като кърмих-10мес.за да не ми се отпуснат гърдите.

# 37
  • Мнения: 302
Не, не спя със сутиен.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 481
Спях със сутиен 2-3 месеца след като родих, защото нощем кърмата течеше като река и трябваше някак да закрепвам подложките за попиване.

# 39
  • Мнения: 123
Не никога.Дори и  сега,като кърмя спя със потниче за да държи подплънките.Не мисля,че е удобно със сутиен.

# 40
  • Мнения: 868
  Ако легна така чувството ми е, че съм легнала с дрехите с които цял ден съм била на работа.

# 41
  • Мнения: 1 536
Не! Надявам се и никой да не го прави. Това е елементарна култура и размерът на гърдите не е от значение.
Не мога да си обясня защо толкова се надяваш никой да не го прави и защо смяташ,че е елементарна култура да не спиш със сутиен?Аз нося непрекъснато,денем и нощем.
Размерът на гърдите ИМА значение и съм го изпитала и го изпитвам на собствен гръб,така че е по добре да си спестиш такъв род категорични изказвания

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 13:45 от сузи

# 42
  • Варна
  • Мнения: 672
Честно казано никога не съм, не ми е и хрумвало да спя със сутиен. Струва ми се доста неудобно, и доколкото съм чувала, не е полезно.

# 43
  • Мнения: 5 103
Спя със сутиен спортен, без банели, памучен и размера има значение Peace

# 44
  • Мнения: 5 001
Не не спя.Пречи ми...Не стига че го нося цял ден,ами и през ноща.....

Общи условия

Активация на акаунт