50 мин. чакане на рейс - къде да се оплача

  • 4 042
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В много страни проблема е решен с бус-ленти. По тях коли нямат право да се движат. Виждала съм пластмасови препятствия отделящи бус-лентите в Италия, а в Унгария има такива солени глоби, че никой не си позволява да влиза в бус-лентата.

И така градския транспорт не зависи от задръстванията. Или поне не зависи в такава голяма степен.



Това няма как да стане у нас, нали се сещаш ...единствено на Цариградско... останалите улици са с по едно платно в посока и няма как да се разделят за Бус- ленти

# 61
  • Мнения: 89
В много страни проблема е решен с бус-ленти. По тях коли нямат право да се движат. Виждала съм пластмасови препятствия отделящи бус-лентите в Италия, а в Унгария има такива солени глоби, че никой не си позволява да влиза в бус-лентата.

И така градския транспорт не зависи от задръстванията. Или поне не зависи в такава голяма степен.



Това няма как да стане у нас, нали се сещаш ...единствено на Цариградско... останалите улици са с по едно платно в посока и няма как да се разделят за Бус- ленти

Дори да наложат солени глоби на българина,какво му пука  newsm78 прост народ!Ако имаше малко акъл щеше да се замисли  newsm78,аджеба за какво хората са направили тези Бус-ленти и ако не решен,то проблема щеше да е поне на половина ! Naughty

# 62
  • Мнения: 4 081
не съм убедена. Редовно на Опълченска идват 3 броя 74 навързани един след друг, като се има предвид, че първа спирка им е Централна гара. Би трябвало да са през 10-12 минути. Или и 3те са тръгнали едновременно или първият все пак е хеликоптер. Нали минават през едни и същи задръствания, как се настигат тогава, да му се не види...

Въобще не е нужно да си убедена, но това е реалността.

нана, реалността със 74, Опълченска и Стамболийски, разстоянието до гарата, точките на задръстване и новите автобуси по тази линия на теб не ти е известна. В това съм убедена.
Леко с тона.
Ок?

# 63
  • Мнения: 539
Онзи ден в едно от сутрешните предавания по Бтв говориха двама мъже за задръстванията - казаха че има какво да се направи - високоскоростни трамваи, на които е абсолютно забранено да стъпват коли - и 100 лв. глоба ако се наруши. Такива трамваи да кръстосват София - бързо могат да се направят и не е толкова скъпо като копаенето за метро. Просто хората един вид казаха че Бойко Борисов от ПР реклами за бъдещия си желан пост като премиер няма време да се заниманва с проблемите на София. А иначе има какво да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт