за по гъста косичка

  • 2 532
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Ние и двамата с таткото сме с редички коси, ами каквото и да направим и сина ни си е с рядка коса, това са гени, няма как да ги променим.Мен също са ме бръснали ама на по- гъста не е станала.

# 46
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Пълни глупости Sick

# 47
  • Мнения: 802
Искам да се възползвам от темата за косичката и да попитам дали е вярно това, че косичката на новороденото окапва и после излиза нова ?!

Или това е поредната глупост, която чувам ?!

# 48
  • Мнения: 11 004
Искам да се възползвам от темата за косичката и да попитам дали е вярно това, че косичката на новороденото окапва и после излиза нова ?!

Или това е поредната глупост, която чувам ?!

Понякога окапва, понякога не. Wink Дъщеря ми се роди с голяма косичка, която сега е още по-дълга и рошава, без да е опадала. На една приятелка бебчето се е родило с черна коса, която след няколко месеца окапа и сега дъщеря й е блондинка. Simple Smile

# 49
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Кали се роди с тъмнокестенява коса, която започна да капе към края на първия месец, докато отдолу бавно никнеше русолява (постепенно кестенявата коса окапа изцяло). Заформя се и тя блондинка (за разлика от мама), но ще мине още време до момента, в който ще мога да й връзвам панделки.  4470

Linofrina е права, че при някои бебета косата не окапва, или поне не окапва напълно.  Naughty Тези бебета обикновено се раждат с тъмна (права) коса, както е твоето, Усмивке (и както съм била аз навремето -- родена съм с черна коса, която така и не се сменя).  Wink Само мога да предположа, но според мен на Мария няма да й опада косата.

 newsm23В нашия случай наследството иде от тати, който е бил "плешиво" бебе. Попитай и ти как сте били с мъжа ти като бебета, тези неща се предават "по наследство".

Все пак, дори и да окапе косата, тя се възстановява напълно до двегодишна възраст на детето...  Whistling

И още един извод: май косата окапва, когато ще сменя цвета или къдравостта си. Т.е. ако е била права и черна, окапва, за да се появи на нейно място руса и къдрава, да речем.

# 50
  • Мнения: 7 418
Кали се роди с тъмнокестенява коса, която започна да капе към края на първия месец, докато отдолу бавно никнеше русолява (постепенно кестенявата коса окапа изцяло). Заформя се и тя блондинка
     Същото стана и с моето бебе! Grinning

# 51
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Пълна измислица !

# 52
  • Мнения: 189
Кали се роди с тъмнокестенява коса, която започна да капе към края на първия месец, докато отдолу бавно никнеше русолява (постепенно кестенявата коса окапа изцяло). Заформя се и тя блондинка
     Същото стана и с моето бебе! Grinning
същото стана и при нас!Сега е русичка като баща си и с едни кадрички покрая като мама!

# 53
  • Мнения: 1 674
всичко е генно заложено-не вярваите на глупости

Общи условия

Активация на акаунт