Музиканти говорят за Клюкарника

  • 3 761
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 859
Извинете, но да попитам?
Какъв е точно смисъла на темата?
Който не е чел старата тема за пърденето да си свери часовника ли?
Или тези, които сме я чели да си я спомним с носталгия?
Или просто да направим форум срещу форум, че е по-интересно? Или пък да плюем на воля?
Просто питам?
Не за друго, ами защото и аз пиша в музикантския форум... и то почти отколкото в бг мамма...
Егати и консервата съм, нали? Музикантчетата...

# 31
  • Мнения: 10 758
Е то само в музикантския форум да беше Joy


Аз си пазя темата.Но са само 13 страници Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 353
  Е, Драконке, не се обиждай! Империята отвръща на удара. Специално за теб ром на рояла!

# 33
  • Мнения: 14 654
Dragon's Bride,
хич не се и засягай  Wink
Който не може да свири на нищо (пък и да пее не умее) се успокоява, че може да пърди с шунда. Пък и се гордее, че е разкрепостен като пише пълни глупости.

# 34
  • Мнения: 2 070
Е то само в музикантския форум да беше Joy


Аз си пазя темата.Но са само 13 страници Mr. Green

Хайде в уорд или нещо друго там и на заинтересованите... Или линк.

Че и аз имам много приятели музиканти, изпростявали сме заедно на такива теми, че и повече. Просто тия са някаква не/представителна извадка форумисти. Даже ме учудиха, моите приятели са далеч по-разкрепостени.

# 35
  • Мнения: 545
Това вече не е честно!Тази тема така и не я прочетох,не съм била във форума по онова време,а музикантите са я чели! Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 3 634
Аз пък не мога да отворя въпросната тема за да видя за какво пърдене точно става дума, но честно казано се ВБЕСИХ от изказванията им... Задръстени сноби...

Я дайте линк към оназ тема, че линка в музикантския (баси) форум не ми се отваря. Или тя изтрита???

# 37
  • Мнения: 10 758
Аз пък не мога да отворя въпросната тема за да видя за какво пърдене точно става дума, но честно казано се ВБЕСИХ от изказванията им... Задръстени сноби...

Я дайте линк към оназ тема, че линка в музикантския (баси) форум не ми се отваря. Или тя изтрита???
Изтрита е МОФи, изтрита е.

# 38
  • Мнения: 2 070
Как тъй си джедай пък не си чела темата? Кой от джедаите си?  newsm78

# 39
  • Мнения: 5 622
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....

 rotfImao

# 40
  • Мнения: 669
Абе какво им се връзвате на музикантите? Нека си пишат каквото си искат!
Обаче темата за Пърдящите ш..нди е една от най-забавните и просташки такива, за която си спомням с носталгия и много смях!

# 41
  • Мнения: 3 634
Как тъй си джедай пък не си чела темата? Кой от джедаите си?  newsm78
Такъв от онези дето много се не мяркат из форума... за съжаление. Едно време бях много редовна, но от как се замъжих отново и хич ме нема (и на даскало ходя и 3 деца гледам)... Ти пък как ме не знаеш?

# 42
  • Мнения: 2 401
 Тръгнах да им пиша, ама ме мързеше да се регистрирвам заради едната му благословия..   newsm48
Иначе споменаваната темичка съм я пропуснала за мое съжаление.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 19:12 от минзухар

# 43
  • Мнения: 250
   Много изтънчени души били тия музикантчета бе !  newsm78 То и на мен оная тема не ми допадна, ама чак пък да пиша по форумите... Crazy

Ами изтънчани са сигурно, защото те не п...т, а ваят симфонии с дупетата си. Laughing

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Ясно стана, че няма да мине и тук без заключване.
Оставете чуждите форуми на мира, да си коментират каквото искат.
Нито е първия, нито последния форум, в който се коментират теми и "бисери" от бг-мамма.
Въпросната темата оживя толкова време по една случайност.
Преекспонира се.
Безсмислени са сълзите на непрочелите я.
Бъдете (така) добри!
Изборът на звуци и инструменти за възпроизвеждането им е лично, неотменимо право.
Майсторлъкът и уникалността на произведенията са съвсем друго нещо.
Някой се възприемат като свирене, други, като шум, трети - като "без_шум".
Талант.
  bouquet
Заключвам темата.
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт