ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 879
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами така или иначе ще идем до джи-пито след малко като станат.Не мога аз да трая.Не знам,направо ме хвърлят в потрес такива никакви температури без видима причина.ако и беше червено гърлото честно да ти кажа не бих се притеснила особенно-поне ще знам откъде е.ама така-нищо,нищо,и накрая Т 37,2.и тия ледени ръце..тя винаги е била така,де,също като баща си.Както казва той-ледени ръце,топло сърце Laughing.Честно,измислих си дотук поне5-6 болести. ooooh!А за термометрите-аз меря само с електронен.Имам два,меря и с двата,показват винаги еднакво.Обаче и моята Т често е 37,2-3..та не знам.ако не и я премеря по нищо не бх разбрала ,че има Т.

# 46
  • Мнения: 5 278
Момичета ,някой може ли да ми каже паролата на plevenskimami в snimka.bg? Искам там да публикувам снимките от Дома,да не е на моята регистрация. Ще го направя личен и с парола.

# 47
  • Мнения: 5 026
Джина, може и в multiplay.com - нали имаме регистрация там, Сиси я прави. Ника е plevenmami, паролата е  pleven

# 48
  • Мнения: 5 278
И аз си помислих за там,но не знам дали може да се заключи албума да не го гледа всеки. Сигурно може,но аз не знам как.Сега почнах в снимка,пък по-нататък може там да си направим отделен албум.
Ето ги снимките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203289
паролата е kaskada (подсетете ме да я изтрия след няколко дни)
Написала съм имената на дечицата,на кото се сещам и които са в преден план.Ако някоя от другите мами се сети още,да допълва.

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 15:59 от Djina

# 49
  • Мнения: 5 026
Гледах снимките, хубави дечица. Яд ме е за безхаберието на държавата, но е дълга тема това....
Джина, то и  да го заключим, нали паролата е на 1 стр. - все някой ще я види.

# 50
  • Мнения: 4 390
Милите, милите, дечица - жадни за ласки и внимание...
Казаха им, че дядо Коледа е дошъл и е донесъл подаръци, а те се щураха из стаята, и не можеха място да си намерят от вълнение! Трепереха за всичко, което им давахме. Бяха весели и много щастливи! Всичките до едно скупчени около подаръците и една гора протегнати ръчички.  Heart Eyes
Играхме си, гушкахме се, четохме им книжки, пяхме, надувахме балони, ядоха, пиха и позираха за снимки. Simple Smile
Към 12 ги заведоха в една стая да пишкат и ние решихме, че е време да си ходим. Отидохме да им кажем довиждане, а те седят на гърнетата, гледат ни жално и им капят сълзите... Cry Покъртителна гледка. Cry
Обещахме им да им гостуваме отново скоро, а те казаха, че ни обичат. Heart Eyes Като напуснахме стаята се разплакаха с глас.  Cry




# 51
  • Мнения: 5 278
Атракция,права си,но повече става въпрос за тези,които влизат само в снимка.бг,пък и в сайта да е ,няма всеки да тръгне да рови за пароли.То не че който иска не може да влезе,но да се надяваме,че няма злонамерени хора.
Сиси,ти искаше да пробваш в Германия да потърсиш помощ,тези снимки ще свършат ли работа?
Дивиана като каза за гърнета,та се сетих,че едната леля каза,че имат нужда от нови,защото тези наистина са ми набори,а и май нямаше за всички,та ако някой има и вече не го ползва може да занесем другия път.

# 52
  • Мнения: 22 430
Здравейте и от мен,

аз най-сетне да се разпиша. )) Днес ме е налегнала една тъпотия, изобщо не ми е коледно, а много скапано, ама да не ви занимавам с моите глупости. )))

Сега гледах снимките на дечицата, хубави, белички и като гледам 99% българчета.
Този път така и не се организирах и не успях да ви помогна с нищичко, но за следващият път ще гледам да съм на линия. Даже сега ще разровя в къщи за играчки и др. такива неща, то всичко е запазено, само че е някъде в мазата. За следващият път поне.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 238
Разплаках се толкова са хубави и мънички,толкова невинни с какво са заслужили милите да са в дом.Дано всички си намерят семейства скоро.А другият път и аз ще се включа,дано намеря кой да гледа Деската и да дойда с вас.

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 239
Другият път ще гледам и аз да дойда. Ужасно тъжно за дечицата.  :cry
Оф,нямам думи направо. Много гадно. Вие не ревнахте ли с тях? Сигурно щях да ревна още вътре аз Cry

# 55
  • Мнения: 872
Миличките,много ми е мъчно за тях.Като гледам как  е опадала мазилката по стените.Ако искате следващия път да им вземем един килим за стаята,та да не сядат по земята.А едното детенце някакъв дефект на лицето ли има или е изгорено?

# 56
  • София
  • Мнения: 9 857
.А едното детенце някакъв дефект на лицето ли има или е изгорено?
Това детенце е родено с вълча уста и без нос,не знам точно как се нарича заболяването.Нослето му е оперативно присадено чрез няколко операции.То е едно от най-умничките деца там.
За килима-ако им видиш леглата и чаршафите в какво състояние са,хич и няма да се сетиш за килим.В тая стая е топло и нямат нужда от килим.Обаче в спалните положението е трагично.И нямат пижами..абе какво да говоря,нямам думи...
Оф,нямам думи направо. Много гадно. Вие не ревнахте ли с тях? Сигурно щях да ревна още вътре аз Cry
Пламси,аз принципно съм голяма ревла Laughing.Обаче там като ида не плача,а просто сърцето ми се радва.Толкова малко им даваме-само няколко прегръдки ,а всъщност ги правим толкова щастливи.Честно-нито веднъж не се разплаках.Мъчно ми е,да,но те постоянно се смеят като сме там..

# 57
  • Мнения: 5 026
Валенце, така и така сте с пресни впечатления, напиши още сега от какво имат нужда и при следващото ходене ще им занесем. Мога да отделя 3-4 комплекта чаршафи, възглавници с калъфки и няколко пижамки, както и дрехи. Предполагам и всяка една от вас. А като съберем пак пари, да вземем гърнета, разни неща , които ще се закупят....Гледах БТВ Репортерите- децата не знаят как изглежда шоколада, предполагам никога не са виждали и шоколадови яйца....Офф, много тъжно  Confused

# 58
  • София
  • Мнения: 9 857
Атракция,специално за спални чаршафи предния път питахме с Джина лекарката-тя каза,че сиимат нови новенички.Ама нещо на мен ми убягнаха.Леглата/ако мога да ги нарека така/,са с някакви кожени дюшеци,като тези от физкултурните салони.отгоре има хвърлено по едно парче плат,което покрива едва половината дюшек.Пижами нямат,ползват някакви шити..не знам как да ги нарека-гащеризони,бархетни.Днес говорихме с Валя,Дивиана,Джина-от парите са останали доста,Валя ще напише колко точно.Може с тях да вземем 20 пижами.Защото и да занесем 3-4 пижами,то ползата ще е никаква.Но не пречи да занесем,д,просто си мисля,че е по добре да купим.Другото-гърнетата им бяха като то едно време,май железни.Може да съберем парички и да им вземем от най-простите.За шоколадови яйца-ни мисля,че е добре,защото вътре има мънички играчки.По скоро по едно шоколадче.Но лично мое мнение-първо да оправим гърнетата и пижамите,а също ако и чаршафи намерим ще е идеално.Аз лично всичко съм раздала,нямам бебешки чаршафи.Ако имате и одеялца-гледам там ги завиват с едни от втората световна..абе общо взето спалните помещения са под всякаква критика.

# 59
  • Мнения: 4 390
Пламси, не ревахме. Пяхме им, наместо това. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт