ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 883
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 026
Има облегалки от всякъде, струва 28лв. И от Кауфланд ходил, та му купил "тапицерия'  за шейната, да не му убива, дал 15 лв. за нещо като калъф за връзване на стол  ooooh!

# 271
  • Мнения: 801
ЧЕСТИТА И БЛАГОПОЛУЧНА 2008 ГОДИНА! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!

# 272
  • Мнения: 154
Има облегалки от всякъде, струва 28лв. И от Кауфланд ходил, та му купил "тапицерия'  за шейната, да не му убива, дал 15 лв. за нещо като калъф за връзване на стол  ooooh!



ох, боже, ми той нали все "тапициран" ще я кара през зимата Close-mas:...хи-хи-хи...ще ида да видя и аз за такава.

# 273
  • Мнения: 154
изчезвам, наработих се за днес. тука тротоарите не са разринати, а и част от улиците не са. ще си взема такси до автогарата. чао. и да - ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА. пожелавам на всички спокойна година.

# 274
  • Мнения: 22 437
Здравейте на всички...

имам проблем, млякото ни NAN AR го няма никъде по търговиите, очакват доставка след 10дни. Преди 3-4дни пак обърнахме целият град и успяхме да намерим само 2кутии.
Ако някой от вас тези дни е виждал някъде това мляко в магазин, аптека, търговия, много моля да ми пише. Имам само 1кутия и тя ще ми стигне за около един ден и половина.

# 275
  • Мнения: 872
Мирама,не съм се интересувала точно за това мляко,но провери ли в Била.
Цвети,имаше преди Коледа шейни в Кауфланд,но не знам дали още ги има.
 Дикси,добре дошла.Дано се сбъдне късметът ти за кариера, а и всички останали

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 973
Мирама за съжаление незнам къде да те насоча за това мляко, чрез някой ел. магазин не можеш ли да го поръчаш?

Новогодишен поздрав от нас за вас  Mr. Green http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

# 277
  • Мнения: 872
Люсил,как е детенце?

# 278
  • Плевен
  • Мнения: 973
Люсил,как е детенце?
Благодаря, добре е вече. На 31.12.07г. след като се наспа и се изпоти обилно вдига само веднъж температура в 23ч. към 38 градуса и от тогава е ок. Пребори се детенцето  Grinning.

СИСИ ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!СЪС ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ДА СИ НОСИШ ИМЕТО!  bouquet

# 279
  • Мнения: 5 026
Моля, някой да ми каже, къде се намира болницата на Авис Медика в Кайлъка  Grinning

# 280
  • Мнения: 7
Люсил, много ни хареса поздрава ти.
Лора постоянно ме кара да и го пускам.
В момента мъжа ми е с Коко на вън да се пързалят.Абе луда работа. Ние с Лора сме мацки и си стоим у дома на топло Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 9 860
Една заскрежена Буболинка Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=188548&photo=30
Тази снимка и всички след нея ги правихме днес,след като два пъти извеждахме децата навън.Едва ги прибирахме после,голям рев за тоя сняг.

# 282
  • Плевен
  • Мнения: 973
Атракция, Валенце чудесни снимки  Hug

# 283
  • Мнения: 5 026
Януарска, нова тема  Hug

Люси,аз пък не мога да ти видя картичката-с тия имейджи на уиндоуса , все някой плеър ни се губи  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт