ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 899
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
Малко Коледно-Новогодишни снимки на Божидар  Grinning

# 256
# 257
  • Мнения: 480
С малко закъснение, Честита Нова Година и от мен! Да е мирна, щастлива и късметлийска!

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен!

# 259
  • Мнения: 161
Честита Нова Година на всички! Здраве, късмет и любов!
arita, честит юбилей на твоята половинка!Всичко най-хубаво!
От баницата ми се падна учението, но с наближаващ край (е крайно време беше Mr. Green), купони....и бебе Blush, на Гого един малко неприличен късмет и охолен живот, а на Криси нова къща, кола и работа- няма да е лесна нейната  Laughing
Искам сега да ви почерпя, днес се оказва, че имам имен ден!

# 260
  • Мнения: 872
Сиси,Честит Имен Ден! Със здраве да си носиш името и само късмет да ти носи   bouquet
Атракция,на Бужи много му голяма сурвачката,бая ви е омлатил  Laughing той за това такава заплатка е събрал.Има потенциал момчето,насочи го към силовия бизнес

# 261
  • Мнения: 872
Какво очаквате да ви донесе Новата година? Аз очаквам повишение на заплатата  Twisted Evil

# 262
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Каква зима е навън, а аз мислих да излизам, да се разхождам,че свеки си е в къщи и има кой да гледа Бужи...
През Новата година очаквам и се надявам само  на хубави неща   Grinning
Сиси, да ти е честит имения ден, щом празнуваш   bouquet И на Арита на момчето честит празник!

# 263
ЧесТит празник на Сиси с пожелания новата година да й донесе много здраве и незабравими мигове  newsm51.На вън е като приказка но ние все още си нямаме шейна и незнам от каде да купя.Ако някой знае моля да просвети моята заблудена личност   Blush.Ние днес трябва да сме на консултация ама в тоя сняг как ще се ходи а й за кухня....,но пък е готино.Та така чао за сега че зверо ме вика

# 264
  • Мнения: 1 953
За много години момичета!
Нека Новата 2008-ма година ви донесе здраве, късмет и много усмивки!


Ние се завърнахме вчера следобяд, много навреме преди да останем затрупани там във вилата. Но и така да беше имахме храна за още 3-4 дена  Crazy Изкарахме хубаво, с много фойерверки посрещнахме годината.
Падна ми се кариера, а на Емо имот. На Митко от бабината баница - нов автомобил  Grinning Вчера е бил сурвакарче, обиколили са с майка ми 3 къщи  Laughing

# 265
  • Мнения: 5 026
Дикси,  добре завърнали се Hug Чакам снимки  Grinning
Сурвакарски клип  Laughing

# 266
  • Мнения: 1 953
Дикси,  добре завърнали се Hug Чакам снимки  Grinning


Снимки има доста, да. Но колко не съм се занимавала  с качването им. Още не мога да се наспя, а така ми се иска  Rolling Eyes
Бужи много внимателно удря, Димитърко с каква настървеност извършваше това деяние, не знам хората дали нямат синини по гърба си.......
Аз все пак мисля да излезем  с шейната за най-много един час да го попързалям

# 267
  • Мнения: 5 026
но ние все още си нямаме шейна и незнам от каде да купя.Ако някой знае моля да просвети моята заблудена личност 
Свекър ми купи на Божидар от РУМ-а - хубава и стабилна, като от едно време  Peace

# 268
 Свекър ми купи на Божидар от РУМ-а - хубава и стабилна, като от едно време  Peace
[/quote]
Трябва да видя как да излъжа мъжо да идем и да купим че в тея преспи и неразринати улици е трудно шофирането.Улиците на вън изобщо не са разривани май. Ходихме до докторката да ни боцкат и като излизам от колата се метнах в една пряспа до колене и то това малко под хотел Балкан  дето БИ трябвало да е разринато че си е главен път. Sick

# 269
  • Мнения: 154
да се вмъкна с въпрос - и колко струва тази шейна и има ли си облегалки отзад и от страни, щото ние сме още меки...хи-хи-хи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт