ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 896
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 22 473
1л вода и 750-800гр захар, и малко лимонов сок

# 226
  • Мнения: 872
Люси,ако повече от 2 дни пие антибиотика и поддържа тази висока температура струва ми се,че трябва да го смениш.Заведи я пак на лекар.
Мирама,мерси за отговора

# 227
# 228
  • Мнения: 325
Мили дами, весело посрещане на Новата година! Пожелавам на вас и вашите семейства много здраве, незабравими моменти и сбъднати мечти!

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от нас Hug
Ние най-сетне се завърнахме в Плевен да отпразнуваме Новата година.
Люси,много неприятно,че точно по празниците сега Тери е болна. Желая и скорошно оздравяване и от новата година никакви болести. Peace
И аз като Atrakcia като се ошариха на Люси приятелчетата и го водих на шарка Laughing. Стана работата Mr. Green
Желая на всички ви весело посрещане на Новата година и много здраве и късмет.
Аз като си намерих довечера след 12 кой да ми гледа детето и на диско ще ида Mr. Green
Айде мацки до догодина Hug

# 230
  • Мнения: 5 026
Весело посрещане на Новата година и от мен! Ще се видим догодина  Hug

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 973
Тя Тери толкова го й пие АБ, колкото успея да й дам, тя после повърне и незнам какво количество остава резорбирано напрактика. Същата работа е и с Нурофена, само свещичките Панадол съм сигурна, че са където трябва целите.
С надежда споделям, че преди да заспи след като свали поредната висока температура си поиска да яде и хапна с апетит малко супа. Сега спи и цялата е вир вода, надявам се и се моля да е преборила тази гад вируса.

Желая ви весело посрещане на Новата година!
До догодина живот и здраве!

# 232
  • Мнения: 2 070
Хубава вечер момичета!!!
Яд ме е, че не можем да си направим една форумска среща на пързалката.  Mr. Green
Всъщност вие можете, но аз не.

# 233
  • Мнения: 23
За Новата година -
здраве до амина,
шарени торбички, пълни със парички,
и гърненце с мед - да е на късмет!!!

# 234
  • Мнения: 5 026
За много години! Бъдете живи и здрави вие и всичките ви любими хора! Късмет и благополучие през Новата година!

# 235
  • Мнения: 872
Честита Нова Година ! Да е мирна,плодородна,щастлива и изпълнена с успехи и благоденствие ! newsm24

# 236
  • София
  • Мнения: 9 878
Честита Нова Година!
Здраве,щастие ,късмет,всичко да ни е наред Laughing!

# 237
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ДА ВИ СЪПЪТСТВАТ ЗАНАПРЕД!

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО!

# 238
  • Мнения: 262
Честитта Нова Година! Да много щастлива за всички! да се множат плевенските мами и бебета!

# 239
  • Мнения: 5 026
Кой как и къде изкара? Какви късмети ви се паднаха?

Общи условия

Активация на акаунт