ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 913
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
Аз също не я насилвам когато иска тогава , но видимо поотслабна,надявам се като тръгне на ясла от март живот и здраве да си оправи режимите.Преди годинката ядеше всичко и по големи количества но мина ли кръщенето и почти спря да се храни давам й Имуно бебе за имунната система и УЖ го давали и да възбужда апетита а аз имам чувството че й набавя всичко необходимо и пак не яде. newsm12

# 211
  • София
  • Мнения: 9 887
Цвети80 Цвети80 ,може просто да си е период. Peace
Дивиана,не знам тук въобще никакви стоматолози,но ви пожелавам скоро да се отървете от този кариес.Колкото по-рано и го оправят,толкова по-добре. Peace
Люси,скорошно оздравяване на Тери! Hug
  Аз да ви кажа,изпробвах прословутия сладкиш на Дикси с ябълките,рецептата ми даде атракция-е вече ни е сред фаворитите Laughing.

# 212
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!

Не съм се включвала няколко дена, но в къщи правихме ремонт. Боядисвахме детската стая и сменяхме мебелите. Ники вече си има ново легло - кола и снощи за първи път спа сам.  През нощта ни вика само 2 пъти и като отидем при него се успокоява и пак си заспива. Все още в къщи е пълна лудница, а утре ще идват родителите ми на гости и днес трябва да изчистя навсякъде.

Люси, скорошно оздравяване на Тери  Hug

Атракция, дано този път опитът ви със заразяването е успешен.

# 213
  • Плевен
  • Мнения: 973

Привет!
През ноща пак борихме гадната висока температура . В 01,30 и в 6ч. беше с около 39,7-39,8, а сутринта в 10ч. с 39,9 може и 40 да е било. Накой гаден вирус е лепнала  Sad. Панадола не й действа за добро сваляне на температурата, но Нурофена действа супер и с двата препарата под 39гр. смъква след 1 и 1/2час след приема. От 11ч. е с около 37,6 и припка, шета и всички екстри на едно дете в по-нормално състояние, от което сме много щастливи с баща й. Сега си легна с Валери и след малко и аз отивам при тях , защото едвам гледам. Очаквам като стане от сън пак да е с повишена температура,но ще видим колко ще е.

ЧАО засега от нас.

# 214
  • Мнения: 5 026
Люси, дано сте преборили темературата и Тери е добре вече  Hug
Бужи нещо ми се цифляви, киха, търка нос и покашля, та да видим какво ще излезе - дадох Панадол и Ц  Praynig

# 215
  • Плевен
  • Мнения: 973
И аз се надявах, но досега смъквахме 40 градусова температура. Тъкмо отидах да легна и като я пипнах - пари. Сега е вече 38,3-38,4градуса. Както Валери се изрази това 38 гр. температура вече я нямаме за нищо.  Sad

Дано Бужи се размине с болестите, дай му и Осцилококцинум ако искаш.

# 216
  • Мнения: 872
Люсил,колко дена вече е с температура?Гадното е,че сега по празниците ни можеш да намериш никакъв лекар в ДКЦ-то.Ти води ли я при Българанов?Дано утре вече няма температура  Hug
Цвети,от личен опит съм се убедила,че не иска ли да яде,каквото и да правиш,все тая

# 217
Оставила съм я да яде когато иска то с насилване не става само аз се изнервям,а относно температурата на детенце на Люсил значи но ята лична лекарка ми е комшийка и ми е казвала да давам едновременно и Панадоl и НУРОФЕН НА ДЕТЕНЦЕТО Няма да  МУ ИМА НИЩО НЯМА да де предозира с лекарствата а се прави така понеже Панадола действа по бавно а Нурофена по-бързо но реакцията му трае малко и за да се застъпят и да има по-траен ефект  Whistling мале дълго стана.Но аз съм го давала така на малката и да ти кажа по бързо спада Т и за по дълъг период от време не я вдига.А също така може да слагаш свещичка с комбинация от Панадол илиНурофен.Дано по скоро се оправяте че май има вирус че ние минахме леко с малката но таткото киха и кашля и се моля да не ни повтори.Лека вечер от нас и бързо оздравяване на всички болнички  love001 

# 218
  • Мнения: 5 026
Цвети80, това нов ник ли ти е? Преди как беше, че нещо се обърках  Crazy

# 219
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой ходи ли на пързалката? Ние се бяхме наканили за вчера, но беше много студено и се отказахме. Една приятелка е ходила и каза, че след час и половина каране по леда е била цялата мокра. Който ходи да има в предвид, че трябва да си закупи билет предварително. Влиза се в определено време и като изтече час и половина си тръгвате. Между часовете за пързаляне има интервали, за да заравнят леда. Билет 4лв и наем на обувки 4лв. Най-малкият размер обувки е 28-ми.
Приятно пързаляне. Работното време е от 9.00 до 23.00часа.

Весело посрещане на Новата година. Пожелавам на всички ви здраве.

# 220
  • Мнения: 262
Цвети, остави детето да яде колкото иска. И Димана има периоди на неядене и ядене. Да не говори, че от месеци следобедната ни закуска е само мляко. А за 3 месеца беше наддала цял килограм. Занчи си и стига храната. Като закуси добре, за другите хранения аз не се притеснявам. Ако пък не е закусила "качествено", гледам да и дам нещо по-питателно на обяд и така компенсирам. И давам банани, че от плодовете са най-"хранителни".

# 221
Цвети80, това нов ник ли ти е? Преди как беше, че нещо се обърках  Crazy

tsvetomira беше преди  smile3521

# 222
Гретхен  тя банани не иска да яде то п точно никакви плодове нейска и незнам вече как да я излъжа да ги яде.Преди много го обичаше но беше болничка и само на банани караше и явни й втръснаха.Ядяхме и мандарини но ги отказа и тях  TiredЛюсил как е детенцето има ли още висока температура  Sad

# 223
  • Мнения: 872
Вчера и аз като бял човек излязох из града да пия едно кафе на спокойствие със снаха ми и племенницата и да си купя закъснелия подарък.Пък то един стуууд  cold  До пързалката не стигнахме,ама запалих фитила на племенницата и сега мрънка на баща й да я води  Twisted Evil
Отивам да правя баклава.Как правите сиропа за баклавата?
Весело посрещане на Новата година и оставете болестите в старата   bouquet

# 224
  • Плевен
  • Мнения: 973
Люсил как е детенцето има ли още висока температура  Sad
През ноща същата работа три пъти с над 39 градуса се борихме, но поне не достигна 40 гр. От около 10ч. има лека температура, сега спи. Дано не гърмят много бомбички за да се наспи и да го пребори този гаден вирус най-накрая.
Отивам да вилнея в кухнята.
Пожелавам ви весело посрещане на Новата Година. Здраве, късмет,щастие и много хубави моменти!

Общи условия

Активация на акаунт