Нещастни даламатинци скитат гладни в студа

  • 2 862
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 854
Уви, така е. За това толкова се радваме на новия Закон. Дано скоро можем да го прилагаме, защото за сега...

Ето една снимка на младия, от 6 януари, рови по боклуците. На това куче шанса му е просто някой да си го прибере и да го гледа нормално. Не виждам друга опция.



Ето по-големия, края на декември, в големия студ, със сцепена лапа (вижда се кръвта по снега) и той скита в просене на храна:

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 11:16 от bushkata

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Няма по жестоко НЕЩО от човека - убедила съм се. Водя непрекъсната битка с подобни жестоки и безотговорни хора , но без всякакъв ефект

Така е за съжаление. Винаги съм се чудила откъде такава злоба и безразличние към страданието на живо същество... Нямам отговор все още.

# 17
# 18
  • Мнения: 230
Ужас - как бих искала да ги взема  smile3518но нямам никаква възможност smile3518 ОООф, дано някой се смили над тях! Онзи ден гледам в зоомагазина - "оригинално" псе за нд 1000 лв. а тези животинки с хиляда лева ще си живеят цял живот на топло и издути от храна ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 622
Като гледам, че още се скитат в студа далматинчетата и ми става много мъчно. Като знам нашия далматинец как зимата само пази печката и се чудя просто как оцеляват в този студ.  Cry
Няма ли някой да ги прибере да ги гледа, те са толкова обичливи кучета

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всички кучета са нещастни по това време, до нас вчера се моташе едно коли ... е то е малко по-щастливо от далматинците, защото поне козината му е дълга.

# 21
  • Мнения: 1 877
Какво става с далматинците? Има ли вести?

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Какво става с далматинците? Има ли вести?

И аз това се чудех , поне времето се затопли малко ако не друго

# 23
  • Мнения: 854
Ами аз не знам нещо ново. Имаше човек, който е готов да ги прибере поне временно - после да се търси дом. Една жена ходи два пъти да ги търси - нямаше ги и двата пъти. Проблема е, че никой не може да отдели дни наред в дебнене кога ще се появят и от къде ще минат.

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ами аз не знам нещо ново. Имаше човек, който е готов да ги прибере поне временно - после да се търси дом. Една жена ходи два пъти да ги търси - нямаше ги и двата пъти. Проблема е, че никой не може да отдели дни наред в дебнене кога ще се появят и от къде ще минат.

Ми нали са се въртяли около някакъв магазин , хората , които работят там не са ли ги виждали

# 25
  • Мнения: 854
Ам не знам, това е само, което прочетох във форума (кучешкия) по темата.

# 26
  • Мнения: 5 317
Миличките дано са добре.

# 27
  • Мнения: 5 173
Какво е станало с животинчетата след тази статия?

# 28
  • Мнения: 3 622
bushkata ако имаш информация пиши как далматинците

# 29
  • Мнения: 854
Търсиха ги два пъти, една жена щеше да ги прибере - не ги намери и до там.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт