ЮНСКИТЕ бонбони са готови за купони

  • 17 122
  • 243
  •   2
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 123
Ееее,Диан4е,най-сетне се появи LaughingМного сте хубави вси4ки на снимките.

# 226
  • Мнения: 3 861
Ехооо ето ме и мен!!!
Дойде време за рождени дни и в нашата тема. Да са ни живи и здрави слънцата.

Днес моят мъж празнува, става на 33  Grinning
Аз не съм в кондиция напоследък, но ще ми премине

Дианче, Краси много са хубави, пупу

Руми, хайде, то при теб не остана.

Аз съм решила тази година да празнуваме с Калоян заедно, в заведение навън. Тъй като повечето ми приятели са тези чиито деца ще присъстват и на неговия РД ми се струва безмислено да празнуваме в 2 съседни дни с едни и същи хора... ще му поръчам клоуни и аниматори за да забавляват децата, а отделно и аз ще си купонясвам.

# 227
  • Мнения: 919
Еееееее,появихте се най-накрая! Laughing
Лили,честит рожден ден на мъжът ти!/със закъснение/Жив и здрав да ви е!  bouquet
Дианче,сега ще ги разгледам WinkМного обичам да гледам снимки! Grinning
Руми, Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 123
МПривет,как сте мацки вие и малките пакосници.Моя пак е наказан,ей писна ми ве4е 4удя се кой трик ве4е да използвам да проработи ooooh!Сега си легна рано-рано без детски и като си го знам,а и себе си,после ще стане ще си поговорим и след малко вси4ко отна4ало :ooooh:4удя се на Диан4ето как се справя и с каката и с мал4о.Краси при теб поне е голяма разликата или поне така ми се струва от снимките..

# 229
  • Мнения: 919
Краси при теб поне е голяма разликата или поне така ми се струва от снимките..
Да,голяма им е разликата на моите моми. Blush
Мъж ми не искаше второ и затова така се получи... Joy Joy

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 18:31 от MARIKA

# 230
И НАШАТА РАЗЛИКА Е ГОЛЕМИЧКА/БАТКОТО Е НА 9/,НО ЛУДНИЦАТА У ДОМА Е АБСОЛЮТНА fight

# 231
  • Мнения: 919
И НАШАТА РАЗЛИКА Е ГОЛЕМИЧКА/БАТКОТО Е НА 9/,НО ЛУДНИЦАТА У ДОМА Е АБСОЛЮТНА fight
Laughing

Дианче,прекрасна торта ! Heart EyesМного са ви хубави снимките! Grinning
Ето и от нас снимки,от бала на племенницата на мъж ми.Анелия си прекара страхотно! Grinninghttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=249070&photo=2

# 232
  • Мнения: 371
Здравейте мацки Simple Smile
Руми, не питай как се справям ooooh! Сама ще видиш Laughing
И мойта кокона е почти постоянно наказана за нещо Embarassed Я без детски, я без лакомства и каквото още ми роди главата Peace
Ама от време на време има полза Peace
Тук е страшна жега Tired Почнаха горещините Rolling Eyes
А Анелия да я изяде човек просто Hug

# 233
  • Мнения: 919
А Анелия да я изяде човек просто Hug
Обаче по характер съвсем не е цвете Mr. Green
От вчера сме пак в къщи с конюктивит. #CrazyХодихме на очен и се лекуваме сега.
А тук също е жеги!

# 234
  • Мнения: 371
Eeeeй, много е плъзнал тоя конюктивит Sad
Иначе за характера, не ми говори, нали са набори Mr. Green
А иначе да добава - и ти минаваш за абитуриентка Peace

# 235
  • Мнения: 919
А иначе да добава - и ти минаваш за абитуриентка Peace
Мерси,Дианче! Hug
Той и един съфорумец ми направи същия комплимент,ама мъж ми каза ,че ми се иска да е така,ама не е вярно Joy Joy Joy
Щото него все го правят на по-млад ,пък мен на по-голяма... Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте,аз сядам за по малко да прегледам,4е оправяме детската стая.Т.е. ще лепим тапетите,в4ера налепихме едната стена,която ще е с коли,а другите ще бъдат на обла4ета.Тази с колите на мен ли4но ми стана по-шарена,но на мъжа ми пък много му хареса,вика-трябваше цялата стая да е в коли.Аз оба4е не съм съгласна,защото не стига,4е стаята ще е малка,а така шарена ми се смалява още пове4е.като стане вси4ко готово утре или вдруги ден ще я снимам да ви я покажа.А после запо4ва мъката с отделянето.Незнам как ще става.
Колкото до харектери....наистина няма смисъл да си говорим,то като се по4не от мен...нема нужда Mr. Green

# 237
  • Мнения: 919
Колкото до харектери....наистина няма смисъл да си говорим,то като се по4не от мен...нема нужда Mr. Green
Е,то е ясно че на нас ще приличат по характер! Wink Laughing

# 238
  • Мнения: 3 861
Привет мацки!!!

Как я карате?
Руми много късно го отделяте, няма да ви е лесно според мен...

Ние днес бяхме на "Кой е по-по най"
Калоян мина кастингите и се класира за предаването. Беше много вълнуващо, през цялото време си бъркаше в носа, по едно време се притесних, че ще му излезе пръста през окото  Sick
Ужас. Накрая като избираха "мистър по-по най" се колебаха между него и още две момченца, но спечели друго. Това е без значение обаче. Той е голям фен на предаването и ме врънка от много време да го заведа. Беше много щастлив. Ще го излъчат на 21.06(на рождения ми ден) от 8.30 сутринта.

# 239
  • София
  • Мнения: 123
Привет мацки!!!

Как я карате?
Руми много късно го отделяте, няма да ви е лесно според мен...

Ние днес бяхме на "Кой е по-по най"
Калоян мина кастингите и се класира за предаването. Беше много вълнуващо, през цялото време си бъркаше в носа, по едно време се притесних, че ще му излезе пръста през окото  Sick
Ужас. Накрая като избираха "мистър по-по най" се колебаха между него и още две момченца, но спечели друго. Това е без значение обаче. Той е голям фен на предаването и ме врънка от много време да го заведа. Беше много щастлив. Ще го излъчат на 21.06(на рождения ми ден) от 8.30 сутринта.

Лили,нямаше как по-рано,защото нямаше къде.Ако знаете какви преустройки сме правили...Аз май бях писала преди ...завзехме и хола на свекито,а той е голям и половината го направихме на баня,а другата половина на детска стая,оба4е пак не сме мерили с мъж ми като хората и се полу4и една малка кутийка ConfusedТо така и защото искам две легла да му сложа,4е сигурно сега в на4алото ще се наложи някой да спи при него.Тази ве4ер мъж ми трябва да сглоби и 2-то ъглово и ще снимам да ви покажа.Малка е,ама ще си е негова Laughing

Браво на вас за "КОй е по-по най",аз Марио откога го врънкам да го водя,ама тоя срамльо не иска и това си е.Не го съблазняват нито игра4ки,нищо,срам го е.И на 21-ви,ако съм си тук,задължително ще го гледам.Теб снимаха ли те-мама с камерата,както дават обикновено Mr. Green

Ина4е преди малко се прибрахме,водихме малкия бандит до Джъмбо,но от там му купихме само неща за рожденният ден-конфети,4иний,4аши и т.н.То е рано,но после няма кой да се разкарва до там.После до ХИТ маркета (има 30% намаление на вси4ки игра4ки до утре вклю4ително) и му взехме някакво сафари с динозаври,това си избра и това му е подаръка за 1-ви Юни,4е баща му утре е на работа.
Стига съм ви занимавала,4е се олях,махам се Mr. Greenбай.

Общи условия

Активация на акаунт